Pokročilé kurzy ITIL®, PRINCE2® a SAFe® s 20% zľavou!

29. 11. 2023

Máme skvelú správu pre všetkých, ktorí by radi prenikli do sveta ITSM, agilného alebo projektového riadenia a zároveň by radi išli do hĺbky a získali nové vedomosti. Ak si do konca roka 2023 objednáte jedno z našich základných školení ITIL®, PRINCE2® alebo SAFe®, poskytneme vám nadväzujúci kurz podľa vášho výberu s 20 % zľavou!

Čo to pre vás znamená? Okrem toho, že po absolvovaní základného školenia získate pevné základy, budete mať možnosť posunúť svoje zručnosti na vyššiu úroveň vďaka našim pokročilým kurzom za zvýhodnenú cenu.

Ako to funguje?

  1. Rezervujte si a zaplaťte základné školenie ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile® alebo SAFe® do konca roka 2023 (kurz môžete absolvovať v roku 2023 alebo 2024).
  2. Poskytneme vám 20% zľavu na jedno nadväzujúce školenie ITIL®, PRINCE2®, PRINCE2 Agile® a SAFe® podľa vášho základného kurzu. Aby bola zľava platná, rezervujte si a zaplaťte nadväzujúci kurz do konca roka 2023, môžete ho absolvovať aj v roku 2024.

Z ktorých kurzov si môžete vybrať?

Foundation kurz Pokročilé kurzy
ITIL® 4 Foundation Kurzy ITIL® 4 Managing Professional a Strategic Leader
PRINCE2® 6th edition Foundation PRINCE2® 6th edition Practitioner
PRINCE2 Agile® Foundation PRINCE2 Agile® Practioner
Leading SAFe® (SA) Zoznam pokročilých SAFe kurzov

Nečakajte a využite túto jedinečnú príležitosť na zdokonalenie svojich zručností. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovat‘. Tešíme sa na vás na základných a pokročilých kurzoch!

Podobné články