Organizačné informáce
ku kurzom

Prečitajte si podrobné organizačné informáce o realizácií kurzov a službách pre účastníkov.

Organizačné informácie

Školenia sú dodáváné v českom, slovenskom a anglickom jazyku. Prebiehajú vo vypísaných katalógových termínoch alebo podľa individuálnej potreby zákazníka. Dĺžka 1 dňa kurzu je spravidla 8 vyučovacích hodín s krátkymi prestávkami na občerstvenie a prestávkou na obed. Štandardne kurzy začínajú o 9:00. Účastníkov žiadame, aby sa držali informácií, ktoré im budú zaslané e-mailem.

Kurzy sú realizované v Prahe a v Bratislave v klimatizovaných učebniach vybavených výkonnými počítačmi, servermi, projektormi a ďalším potrebným technickým zariadením. V rámci školení sú poskytované štúdjiné materiály väčšinou v anglickom jazyku.

Všetky dodávky školení sa riadia Všeobecnými podmienkami EDU Trainings.

Občerstvenie

Účastníkom je počas školení k dispozíci občerstvenie zdarma. Štandardne se jedná o ponuku teplých a studených nápojov, sladkého pečiva a sendvičov. Všetkým je prístupná kuchynka, kde si môžu v chladničkách uschovať svoje vlastné občerstvenie. V prípade alergií či zvláštnych požiadaviek nás neváhajte kontaktovať pomocou formulára nižšie. V cene kurzu je štandardne i stravenka, pokiaľ nieje dojednané inak.

Ubytovanie

Na požádání vám rádi sdělíme možnosti ubytování v blízkosti místa konání kurzů a případně zajistíme rezervaci.

Máte špeciálne požiadavky? Dajte nám o nich vedieť.

Chránené službou reCAPTCHA (Ochrana súkromia, Zmluvné podmienky)