CompTIA Linux+ Exam XK0-005

Kód kurzu: COMPXK005

Nový CompTIA Linux+ je pre IT špecialistov, ktorí budú používať Linux na správu všetkého, od áut a chytrých telefónov po servery a superpočítače. Linux je veľa používaný vo veľkom množstve podnikov v cloudových, kybernetických, mobilných a webových aplikáciách pre správu.

V novom CompTIA Linux+ musia účastníci pre certifikáciu zložiť iba jednu skúšku. Nová certifikácia však už nie je oprávnená pre LPI 2-for-1.

  • CompTIA Linux+ je jediná linuxová certifikácia zameraná na prácu, ktorá pokrýva najnovšie základné zručnosti požadované náborovými manažérmi.
  • Na rozdiel od iných certifikácií zahŕňa nová skúška praktické simulácie s možnosťou výberu z viacerých odpovedí na identifikáciu zamestnancov, ktorí môžu danú prácu vykonávať.
  • Skúška pokrýva úlohy spojené so všetkými hlavnými distribúciami Linuxu a vytvára základ pre pokročilé znalosti špecifické pre predajcov/distribúciu.

CompTIA Linux+ pokrýva bežné úlohy v hlavných distribúciách Linuxu, vrátane príkazového riadka Linuxu, základnej údržby, inštalácie a konfigurácie pracovných staníc a sietí.

Odborní
certifikovaní lektori

Mezinárodne
uznávané certifikácie

Široká ponuka technických
a soft skills kurzov

Skvelý zákaznicky
servis

Prispôsobenie kurzov
presne na mieru

Termíny skúšok

Počiatočný dátum: Na vyžiadanie

Forma: Skúška

Dĺžka kurzu: 1h 30min

Jazyk: en

Cena bez DPH: 323 EUR

Registrovať

Počiatočný
dátum
Miesto
konania
Forma Dĺžka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
Na vyžiadanie Skúška 1h 30min en 323 EUR Registrovať
G Garantovaný kurz

Nenašli ste vhodný termín?

Napíšte nám o vypísanoe alternatívneho termínu na mieru.

Kontakt

Certifikácie

Kód skúšky XK0-005
Dátum spustenia 12. júla, 2022
Popis skúšky

CompTIA Linux+ pokrýva vyvíjajúcu sa úlohu, ktorá sa viac zameriava na to, ako Linux poháňa cloud. Skúška zahŕňa špičkové technológie, ktoré pomáhajú automatizovať a organizovať obchodné procesy vrátane infraštruktúry ako kódu a kontajnerov.

Počet otázok 90 otázok
Typy otázok Praktické simulácie, výber z viacerých možností,, viac správnych odpovedí doplňovanie chýbajúcich údajov
Dĺžka testu 90 minút
Minimálny počet bodov 720 (z 900)
Odporúčané znalosti CompTIA A+, CompTIA Network+ a 12 mesiacov skúseností so správou Linuxu
Jazyk Angličtina

Obnovenie certifikácie

Udržujte svoju certifikáciu aktuálne pomocou programu CompTIA Continuing Education (CE). Je navrhnutý tak, aby bol neustálym overovaním vašich odborných znalostí a nástrojom na rozšírenie vašich zručností.

Získajte zo svojej certifikácie maximum
Informačné technológie sú neuveriteľne dynamický odbor, ktorý každý deň vytvára nové príležitosti a výzvy. Účasť v našom programe ďalšieho vzdelávania vám umožní zostať v kontakte s novými a vyvíjajúcimi sa technológiami a zostať odborníkom na IT a bezpečnosť.

Program ďalšieho vzdelávania CompTIA
Vaša certifikácia CompTIA Linux+ je platná po dobu troch rokov odo dňa vašej skúšky. Program CE vám umožňuje predĺžiť si certifikáciu v trojročných intervaloch prostredníctvom činností a školení, ktoré sa vzťahujú k obsahu vašej certifikácie.

Je ľahké ju obnoviť
Môžete sa zúčastniť mnohých aktivít a školiacich programov, vrátane vyšších certifikácií, aby ste si obnovili svoju certifikáciu CompTIA Linux+. Dokončite CertMaster CE, online kurz CE vlastným tempom, alebo nazbierajte aspoň 50 kreditov (CEUs) za tri roky, nahrajte ich na svoj certifikačný účet a Linux+ sa automaticky obnoví.

Naväzujúce kurzy

CompTIA Network+ Exams N10-008 and N10-007 en

Dodávateľ: CompTIA

Oblasť: Certifikačné skúšky

Cena od:

323 EUR bez DPH

CompTIA Security+ Exam SY0-601 & SY0-701 en

Dodávateľ: CompTIA

Oblasť: Certifikačné skúšky

Cena od:

353 EUR bez DPH

CompTIA Server+ Exams SK0-004 and SK0-005 en

Dodávateľ: CompTIA

Oblasť: Certifikačné skúšky

Cena od:

323 EUR bez DPH