CompTIA Network+ Exams N10-008 and N10-007

Kód kurzu: COMPTN7N8

CompTIA Network+ overuje technické zručnosti potrebné na bezpečné vytvorenie, údržbu a riešenie problémov základných sietí, na ktoré podniky spoliehajú.
Na rozdiel od iných sieťových certifikácií špecifických pre dodávateľov, CompTIA Network+ pripravuje kandidátov na podporu sietí na akejkoľvek platforme. CompTIA Network+ je jediná certifikácia, ktorá pokrýva špecifické zručnosti, ktoré sieťoví profesionáli potrebujú. Ostatné certifikácie sú také široké, že nepokrývajú praktické zručnosti a presné znalosti potrebné v dnešnom sieťovom prostredí.

Čo je v tejto verzii

  • Sieťová architektúra sa na skúške objavuje prvýkrát, vrátane väčšieho dôrazu na softvérovo definované siete, čo zaisťuje, že kandidáti rozumejú sieťovým integráciám a najmodernejším technológiám používaným pri nasadení.
  • Sú tu pokryté novo vznikajúce bezdrôtové štandardy a technológie, ktoré podnikom umožňujú flexibilitu a maximálne zabezpečenie pri zavádzaní sietí.
  • Pretože neustály prístup k interným sieťam a aplikáciám SaaS zvyšuje produktivitu, sú monitorovanie výkonu siete a vysoká dostupnosť pokryté ako samostatné ciele.
  • Zabezpečenie siete bolo zefektívnené tak, aby sa zameralo na kritické aspekty posilnenia sietí proti útokom a na bezpečné vykonávanie sieťových nasadení za účelom ochrany proti neúmyselnému narušeniu dát.

Odborní
certifikovaní lektori

Mezinárodne
uznávané certifikácie

Široká ponuka technických
a soft skills kurzov

Skvelý zákaznicky
servis

Prispôsobenie kurzov
presne na mieru

Termíny skúšok

Počiatočný dátum: Na vyžiadanie

Forma: Skúška

Dĺžka kurzu: 1h 30min

Jazyk: en

Cena bez DPH: 323 EUR

Registrovať

Počiatočný
dátum
Miesto
konania
Forma Dĺžka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
Na vyžiadanie Skúška 1h 30min en 323 EUR Registrovať
G Garantovaný kurz

Nenašli ste vhodný termín?

Napíšte nám o vypísanoe alternatívneho termínu na mieru.

Kontakt

Certifikácie

Kód skúšky N10-008 N10-007 
Dátum spustenia 15. septembra, 2021 marec 2018
Popis skúšky CompTIA Network+ overuje technické zručnosti potrebné na bezpečné vytvorenie, údržbu a riešenie problémov základných sietí, na ktoré podniky spoliehajú. CompTIA Network+ N10-007 bola aktualizovaná a reorganizovaná tak, aby riešila súčasné sieťové technológie s rozšíreným pokrytím niekoľkých domén pridaním:

  • Zásadné bezpečnostné koncepty, ktoré pomáhajú profesionálom v oblasti sietí spolupracovať s odborníkmi v oblasti bezpečnosti
  • Kľúčové osvedčené postupy cloud computingu a typické modely služieb
  • Pokrytie novším hardvérom a virtualizačnými technikami
  • Koncepty poskytujúce kombináciu zručností, ktoré udržia sieť odolnú
Počet otázok 90 otázok
Dĺžka testu 90 minút
Minimálny počet bodov 720 (z 900)
Odporúčané znalosti Certifikácia CompTIA A+ a minimálne 9 až 12 mesiacov skúseností so sieťou
Jazyk Angličtina Angličtina

Obnovenie certifikácie

Udržujte svoju certifikáciu aktuálne pomocou programu CompTIA Continuing Education (CE). Je navrhnutý tak, aby bol neustálym overovaním vašich odborných znalostí a nástrojom na rozšírenie vašich zručností.

Získajte zo svojej certifikácie maximum
Informačné technológie sú neuveriteľne dynamický odbor, ktorý každý deň vytvára nové príležitosti a výzvy. Účasť v našom programe ďalšieho vzdelávania vám umožní zostať v kontakte s novými a vyvíjajúcimi sa technológiami a zostať odborníkom na IT a bezpečnosť.

Program ďalšieho vzdelávania CompTIA
Vaša certifikácia CompTIA Network+ je platná po dobu troch rokov odo dňa vašej skúšky. Program CE vám umožňuje predĺžiť si certifikáciu v trojročných intervaloch prostredníctvom činností a školení, ktoré sa vzťahujú k obsahu vašej certifikácie.

Je ľahké ju obnoviť
Môžete sa zúčastniť mnohých aktivít a školiacich programov, vrátane vyšších certifikácií, aby ste si obnovili svoju certifikáciu CompTIA Network+. Dokončite CertMaster CE, online kurz CE vlastným tempom, alebo nazbierajte aspoň 30 kreditov (CEUs) za tri roky, nahrajte ich na svoj certifikačný účet a CompTIA Network+ sa automaticky obnoví.

Naväzujúce kurzy

CompTIA Cybersecurity Analyst (CySA+) Exam CS0-002 en

Dodávateľ: CompTIA

Oblasť: Certifikačné skúšky

Cena od:

353 EUR bez DPH

CompTIA PenTest+ Exams PT0-001 and PT0-002 en

Dodávateľ: CompTIA

Oblasť: Certifikačné skúšky

Cena od:

353 EUR bez DPH