CompTIA Cybersecurity Analyst (CySA+) Exam CS0-002

Kód kurzu: COMPCS02

Vzhľadom na to, že sa útočníci naučili vyhýbať sa tradičným riešeniam založeným na signatúrach, ako sú brány firewall a antivírusový softvér, je pre organizácie stále dôležitejší prístup založený na analýze v odvetví bezpečnosti IT. CompTIA CySA+ aplikuje behaviorálnu analytiku na siete na zlepšenie celkového stavu zabezpečenia prostredníctvom identifikácie a boja proti malwaru a pokročilým perzistentným hrozbám (APT), čo má za následok lepšiu viditeľnosť hrozieb na širokom povrchu útoku. Overí schopnosť IT profesionála proaktívne brániť a neustále zlepšovať bezpečnosť organizácie. CySA+ overí, či úspešný kandidát má znalosti a zručnosti potrebné na:

  • Využitie spravodajských techník a techniky detekcie hrozieb
  • Analyzovanie a interpretáciu dát
  • Identifikovanie a riešenie zraniteľných miest
  • Navrhnutie preventívnych opatrení
  • Efektívnemu reagovaniu na incidenty a zotavenie sa z nich

CompTIA CySA+ spĺňa normu ISO 17024 a je schválená Ministerstvom obrany USA pre splnenie požiadaviek smernice 8570.01-M. Je v súlade s vládnymi nariadeniami podľa federálneho zákona o riadení bezpečnosti informácií (FISMA). Regulačné orgány a vláda sa spoliehajú na akreditáciu ANSI, pretože poskytuje dôveru a dôveru vo výstupy akreditovaného programu. Od 1. januára 2011 bolo vykonaných viac ako 2,3 milióna skúšok akreditovaných CompTIA ISO/ANSI.

Odborní
certifikovaní lektori

Mezinárodne
uznávané certifikácie

Široká ponuka technických
a soft skills kurzov

Skvelý zákaznicky
servis

Prispôsobenie kurzov
presne na mieru

Termíny skúšok

Počiatočný dátum: Na vyžiadanie

Forma: Skúška

Dĺžka kurzu: 2h 45min

Jazyk: en

Cena bez DPH: 353 EUR

Registrovať

Počiatočný
dátum
Miesto
konania
Forma Dĺžka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
Na vyžiadanie Skúška 2h 45min en 353 EUR Registrovať
G Garantovaný kurz

Nenašli ste vhodný termín?

Napíšte nám o vypísanoe alternatívneho termínu na mieru.

Kontakt

Certifikácie

Kód skúšky CS0-002
Dátum spustenia 21. apríla, 2020
Popis skúšky Certifikácia CompTIA Cybersecurity Analyst (CySA+) overuje, že úspešní kandidáti majú znalosti a zručnosti potrebné pre využitie spravodajských informácií a techník detekcie hrozieb, analýzu a interpretáciu dát, identifikáciu a riešenie zraniteľností, navrhovanie preventívnych opatrení a efektívnu reakciu na incidenty a zotavenie sa z nich.
Počet otázok 85 otázok
Typy otázok výber z viacerých možností a praktické simulácie
Dĺžka testu 165 minút
Minimálny počet bodov 750 (z 900)
Odporúčané znalosti Network+, Security+ alebo ekvivalentné znalosti. Minimálne 4 roky praktickej informačnej bezpečnosti alebo súvisiacich skúseností.
Jazyk Angličtina

Obnovenie certifikácie

Udržujte svoju certifikáciu aktuálne pomocou programu CompTIA Continuing Education (CE). Je navrhnutý tak, aby bol neustálym overovaním vašich odborných znalostí a nástrojom na rozšírenie vašich zručností.

Získajte zo svojej certifikácie maximum
Informačné technológie sú neuveriteľne dynamický odbor, ktorý každý deň vytvára nové príležitosti a výzvy. Účasť v našom programe ďalšieho vzdelávania vám umožní zostať v kontakte s novými a vyvíjajúcimi sa technológiami a zostať odborníkom na IT a bezpečnosť.

Program ďalšieho vzdelávania CompTIA
Vaša certifikácia CompTIA CySA+ je platná po dobu troch rokov odo dňa vašej skúšky. Program CE vám umožňuje predĺžiť si certifikáciu v trojročných intervaloch prostredníctvom činností a školení, ktoré sa vzťahujú k obsahu vašej certifikácie.

Je ľahké ju obnoviť
Môžete sa zúčastniť mnohých aktivít a školiacich programov, vrátane vyšších certifikácií, aby ste si obnovili svoju certifikáciu CompTIA CySA+. Dokončite CertMaster CE, online kurz CE vlastným tempom, alebo nazbierajte aspoň 60 kreditov (CEUs) za tri roky, nahrajte ich na svoj certifikačný účet a CompTIA CySA+ sa automaticky obnoví.

Naväzujúce kurzy

CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) Exam CAS-004 en

Dodávateľ: CompTIA

Oblasť: Certifikačné skúšky

Cena od:

445 EUR bez DPH