Predĺžte si jednoducho PeopleCert certifikácie do roku 2026 vďaka MyAxelos

12. 7. 2023

Nedávno sme vás informovali v jednom z našich článkov, že všetky PeopleCert certifikácie sú novo platné len po dobu 3 rokov. Následne je nutné certifikáciu ITIL®, PRINCE2® a ďalšie obnoviť jedným z troch spôsobov.

Akým spôsobom si môžem certifikáciu obnoviť?

  • Absolvovaním rovnakej skúšky, vďaka ktorej ste certifikáciu získali v minulosti.
  • Absolvovaním inej skúšky z rovnakej oblasti. Pokiaľ držíte napríklad certifikáciu ITIL® 4 Foundation, potom zložením akejkoľvek inej skúšky z kmeňa ITIL® si túto certifikáciu obnovíte.
  • Zbierať a zaznamenávať body CPD (Continuing Professional Development).

PeopleCert teraz prichádza s výhodnou ponukou, ako si môžete predĺžiť platnosť vašich certifikácií až do roku 2026 vďaka programu CPD. Stačí sa zaregistrovať do ročného programu MyAxelos a automaticky získate predĺženie platnosti vášho certifikátu (alebo certifikátov) až do roku 2026. Tým získate dostatok času a pokoja na to, aby ste mohli začať zhromažďovať body CPD a zaznamenávať ich vo svojom profile. Táto ponuka platí do 31. augusta 2023.

Čo je MyAxelos?

Ide o členský program od spoločnosti PeopleCert, ktorý vám pomôže posunúť sa v kariére, podporí vaše celoživotné vzdelávacie ciele a pripraví vás na ďalšie certifikácie. Ako členovia získate prístup k článkom, osvedčeným postupom, prípadovým štúdiám a webinárom od odborníkov v danej oblasti. Navyše môžete využívať materiály na prípravu na skúšky, spravovať svoje certifikácie a zaznamenávať aktivity CPD, aby ste udržali platnosť vašich certifikácií. Pokiaľ si prajete získať viac informácií o MyAxelos, navštívte webové stránky spoločnosti PeopleCert.

Čo je CPD?

Jedná sa o systém udržiavania vašej certifikácie aktuálnej a neustáleho rozvíjania vašich profesijných zručností. Zaznamenávaním bodov CPD si udržujete vašu certifikáciu a zároveň získavate certifikované zručnosti a znalosti osvedčených postupov.

Kedy si budem musieť certifikáciu obnoviť?

  • Ak ste získali certifikáciu pred 30. júnom 2020, máte čas do 31. augusta 2023 obnoviť si certifikáciu bez ohľadu na konkrétny dátum udelenia certifikácie.
  • Ak ste certifikáciu zložili po júni 2020, potom máte 3 roky na jej obnovenie od dátumu, kedy ste certifikáciu získali.

Nezabudnite, že ponuka predĺženia platnosti certifikácií do roku 2026 skrze MyAxelos platí iba do 31. augusta 2023, takže neváhajte a využite túto príležitosť.

Podobné články