Kurzy Automatizácie

Získejte čas a energii na inovace a dělejte práci rychleji díky automatizaci.

automation

Čo je automatizácia?

Automatizácia je použitie technológie na vykonávanie úloh so zníženou ľudskou pomocou. S automatizáciou sa môžeme stretnúť v každom odvetví, kde dochádza k opakujúcim sa úlohám, ale najčastejšie sa rieši automatizácia vo výrobe, automobilovom priemysle a robotike, rovnako ako vo svete technológií – v IT systémoch a softvéri pre obchodné rozhodovanie.

Prečo automatizovať?

Automatizácia je zásadná pre správu, zmeny a prispôsobenie nielen vašej IT infraštruktúry, ale aj spôsobu, akým vaša firma funguje prostredníctvom svojich procesov. Automatizácia pomáha taktiež k digitálnej transformácii. Vďaka automatizácii získate čas a energiu sústrediť sa na inovácie a budete robiť prácu rýchlejšie. IT pracovníci sa môžu sústrediť na väčšie problémy, riešiť ich a následne ich urobiť rutinnými a vhodnými pre automatizáciu. Nové technológie sú príliš veľké na to, aby sa dali riešiť ručne.

Nástroje pre automatizáciu

V našich kurzoch sa môžete vzdelávať v niekoľkých riešeniach na automatizáciu. Organizujeme napríklad školenia od základov pre Red Hat Ansible® Automation Platform a Microsoft Power Automate, ktorý je súčasťou Microsoft Power Platform. Vďaka školeniam z oblasti automatizácie sa naučíte efektívne automatizovať vo vašej spoločnosti a vďaka tomu pracovať rýchlejšie.

Red Hat Ansible

Ansible obsahuje všetky nástroje potrebné na implementáciu celopodnikovej automatizácie, pomáha organizáciám škálovať automatizáciu IT, spravovať komplexné nasadenie a riadiť automatizáciu. Umožňuje tiež používateľom centralizovať a ovládať ich IT infraštruktúru pomocou vizuálneho riadiaceho panelu, riadenia prístupu na základe rolí a ďalších, aby sa znížila prevádzková zložitosť.

Pretože je platforma Ansible Automation založená na intuitívnom jazyku automatizácie, umožňuje používateľom koordinovať medzi viacerými tímami a jednotlivcami a zdieľať, preverovať a spravovať obsah automatizácie.

Microsoft Power Automate

Power Automate je podnikový systém od spoločnosti Microsoft, ktorý umožňuje integrovať a synchronizovať všetky analýzy dát a aplikácie automatizovaným spôsobom s cieľom zvýšiť produktivitu a efektivitu podnikania.

Táto služba, okrem automatizácie procesov a úloh jednoduchým a intuitívnym spôsobom, taktiež umožňuje mať funkčný tok bez nutnosti vyvíjať kód (alebo s minimálnym kódom). Power Automate umožňuje prepojiť dve alebo viac aplikácií (či už z Office 365 alebo tretích strán) a vykonávať akcie, ktoré automatizujú najrutinnejšie obchodné procesy.

Prehľad kurzov

Design of Experiments (DoE) for Engineers en

Dodávateľ: SAE International

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

85 EUR bez DPH

Overview of AS6500, Manufacturing Management Program en

Dodávateľ: SAE International

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

65 EUR bez DPH

ISO 9001:2015 Auditor Training en

Dodávateľ: SAE International

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

340 EUR bez DPH

The Art of Leadership Presence en

Dodávateľ: SAE International

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

65 EUR bez DPH

Applied Analytics Using SAS(R) Enterprise Miner(TM) en

Dodávateľ: SAS

Oblasť: Automatizácia / Big Data

Cena od:

1 800 EUR bez DPH

Data Visualization Using SAS(R) ODS Graphics en

Dodávateľ: SAS

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

1 080 EUR bez DPH

Using SAS(R) Model Risk Management en

Dodávateľ: SAS

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

1 800 EUR bez DPH

Exploring SAS(R) Studio for SAS(R) Analytics Pro en

Dodávateľ: SAS

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

360 EUR bez DPH