Kurzy Automatizácie

Získejte čas a energii na inovace a dělejte práci rychleji díky automatizaci.

automation

Čo je automatizácia?

Automatizácia je použitie technológie na vykonávanie úloh so zníženou ľudskou pomocou. S automatizáciou sa môžeme stretnúť v každom odvetví, kde dochádza k opakujúcim sa úlohám, ale najčastejšie sa rieši automatizácia vo výrobe, automobilovom priemysle a robotike, rovnako ako vo svete technológií – v IT systémoch a softvéri pre obchodné rozhodovanie.

Prečo automatizovať?

Automatizácia je zásadná pre správu, zmeny a prispôsobenie nielen vašej IT infraštruktúry, ale aj spôsobu, akým vaša firma funguje prostredníctvom svojich procesov. Automatizácia pomáha taktiež k digitálnej transformácii. Vďaka automatizácii získate čas a energiu sústrediť sa na inovácie a budete robiť prácu rýchlejšie. IT pracovníci sa môžu sústrediť na väčšie problémy, riešiť ich a následne ich urobiť rutinnými a vhodnými pre automatizáciu. Nové technológie sú príliš veľké na to, aby sa dali riešiť ručne.

Nástroje pre automatizáciu

V našich kurzoch sa môžete vzdelávať v niekoľkých riešeniach na automatizáciu. Organizujeme napríklad školenia od základov pre Red Hat Ansible® Automation Platform a Microsoft Power Automate, ktorý je súčasťou Microsoft Power Platform. Vďaka školeniam z oblasti automatizácie sa naučíte efektívne automatizovať vo vašej spoločnosti a vďaka tomu pracovať rýchlejšie.

Red Hat Ansible

Ansible obsahuje všetky nástroje potrebné na implementáciu celopodnikovej automatizácie, pomáha organizáciám škálovať automatizáciu IT, spravovať komplexné nasadenie a riadiť automatizáciu. Umožňuje tiež používateľom centralizovať a ovládať ich IT infraštruktúru pomocou vizuálneho riadiaceho panelu, riadenia prístupu na základe rolí a ďalších, aby sa znížila prevádzková zložitosť.

Pretože je platforma Ansible Automation založená na intuitívnom jazyku automatizácie, umožňuje používateľom koordinovať medzi viacerými tímami a jednotlivcami a zdieľať, preverovať a spravovať obsah automatizácie.

Microsoft Power Automate

Power Automate je podnikový systém od spoločnosti Microsoft, ktorý umožňuje integrovať a synchronizovať všetky analýzy dát a aplikácie automatizovaným spôsobom s cieľom zvýšiť produktivitu a efektivitu podnikania.

Táto služba, okrem automatizácie procesov a úloh jednoduchým a intuitívnym spôsobom, taktiež umožňuje mať funkčný tok bez nutnosti vyvíjať kód (alebo s minimálnym kódom). Power Automate umožňuje prepojiť dve alebo viac aplikácií (či už z Office 365 alebo tretích strán) a vykonávať akcie, ktoré automatizujú najrutinnejšie obchodné procesy.

Prehľad kurzov

Probabilistic Graphical Models cz/sk

Dodávateľ: EDU Trainings

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

194 EUR bez DPH

Garantovaný

AZ-040 Automating Administration with Windows PowerShell cz/sk en

Dodávateľ: Microsoft

Oblasť: Automatizácia / Cloud

Cena od:

1 180 EUR bez DPH

Garantovaný

PL-100 Microsoft Power Platform App Maker cz/sk en

Dodávateľ: Microsoft

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

1 000 EUR bez DPH

PL-200 Microsoft Power Platform Functional Consultant cz/sk en

Dodávateľ: Microsoft

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

1 385 EUR bez DPH

PL-300: Microsoft Power BI Data Analyst en

Dodávateľ: Microsoft

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

800 EUR bez DPH

PL-400 Microsoft Power Platform Developer cz/sk en

Dodávateľ: Microsoft

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

1 170 EUR bez DPH

PL-600 Power Platform Solution Architect cz/sk en

Dodávateľ: Microsoft

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

1 490 EUR bez DPH

PL-900 Microsoft Power Platform Fundamentals cz/sk en

Dodávateľ: Microsoft

Oblasť: Automatizácia

Cena od:

290 EUR bez DPH

Garantovaný