Bezplatné webináre

Získajte zaujímavé informácie úplne zadarmo na živých seminároch on-line

Ako pracovať s potenciálom tímu?

14. 10. 2022, 9:00 – 10:00, v češtine

V rámci webinára sa budeme venovať spôsobu a metódam poznania talentov u jednotlivcov a následnej dynamiky celého tímu. Naučíme sa pracovať s nástrojmi SWOT, Gallup a mentoringom. Dostaneme odpovede na otázky:

  • Ako najlepšie využívať SWOT na zistenie potenciálu jednotlivca/ tímu? Kedy je SWOT vhodné používať? Aké najčastejšie chyby sa u SWOT robia? Ako spracovať akčný plán v nadväznosti na výsledky zo SWOT?
  • Ako interpretovať výsledky Gallup a zapracovať ich do práce s tímom?
  • Kedy je vhodné zapracovať štruktúru mentoringového programu do organizácie? Aké sú pravidlá a spôsoby mentoringového programu?

Hlavným cieľom webinára je naučiť sa pracovať s tímami tak, aby sme rešpektovali osobnosti a zručnosti jednotlivcov, a vyťažili z toho, čo najviac radosti a produktivity. Pokiaľ človek pracuje vo svojom potenciáli, odvádza najvyšší výkon a cíti sa pri tom dobre. Webinár je určený primárne pre HR manažérov, Learning and development manažérov a všetkých, ktorí vedú menší či väčší tím.

O prednášajúcom

Tina Nekudová je autorka projektu „S Tinou“. Má za sebou kariéru v Deloitte a Microsoft, kde sa venovala manažmentu a technologicky orientovanému obchodu. Dnes sa venuje profesionálnemu mentoringu, konzultanstvu a vlastnému podcastu. So svojimi klientmi sa zameriava na prácu s potenciálom, nástrojom SWOT, prezentačné schopnosti, budovanie podnikateľských plánov, obchodných a brandových stratégií a osobných značiek.

Registrace

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa