joyous-system-administrator-with-laptop-colocation-2021-11-03-15-58-24-utc
joyous-system-administrator-with-laptop-colocation-2021-11-03-15-58-24-utc

Staňte sa odborníkom na virtualizáciu s VMware vSphere 8: Kurzy pre systémových administrátorov a inžinierov

19. 6. 2023

Virtuálne prostredie a cloudové technológie sa stali kľúčovými prvkami moderných dátových centier. Aby sme vám pomohli vyťažiť maximum z týchto inovácií a tiež stať sa odborníkom na virtualizáciu, zostavili sme krátky sprievodca kurzami VMware vSphere 8 nášho partnera VMware. Vďaka týmto kurzom získate nevyhnutné zručnosti na efektívne spravovanie a prevádzkovanie prostredia VMware vSphere 8.

VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V8]

Tento kurz je určený pre systémových administrátorov a inžinierov, ktorí chcú získať základné znalosti o nasadení a konfigurácii platformy VMware vSphere 8. Počas kurzu sa dozviete, ako správne nainštalovať a nakonfigurovať vSphere, ako vytvoriť a spravovať virtuálne stroje a ako vykonávať základnú údržbu a aktualizácie.

VMware vSphere: Operate, Scale and Secure [V8]

Toto školenie je zamerané na pokročilých systémových administrátorov a inžinierov, ktorí už majú skúsenosti s vSphere. Kurz sa zameriava na prevádzkové aspekty VMware vSphere 8, vrátane škálovania infraštruktúry, zabezpečenia a správy prostredia. Naučíte sa optimalizovať výkon, vykonávať zálohovanie a obnovu dát, a tiež riešiť prípadné problémy.

VMware vSphere: Troubleshooting [V8]

Tento kurz je navrhnutý pre systémových administrátorov a inžinierov, ktorí sa chcú naučiť identifikovať a riešiť problémy v prostredí VMware vSphere 8. Počas školenia sa dozviete o najčastejších problémoch a ako ich efektívne riešiť. Získate znalosti o diagnostike a odstraňovaní chýb, monitorovaní výkonu a využívaní nástrojov pre správu a ladenie.

Naše kurzy a certifikácie vám poskytnú nielen hlbšie porozumenie platforme VMware vSphere 8, ale aj dôležité zručnosti pre efektívnu správu a optimalizáciu virtualizovaných prostredí. S certifikáciou od VMware preukazujete svoje znalosti a zručnosti, ktoré ocenia potenciálni zamestnávatelia a klienti.

Pripojte sa k nám a staňte sa odborníkmi vo virtualizácii vďaka našim kurzom VMware vSphere 8. Ostatné VMware kurzy nájdete tu. Pre viac informácií a registráciu prejdite na jednotlivé kurzy alebo nás kontaktujte.

Podobné články