Kurzy PROFESSIONAL SCRUM MASTER

2. 9. 2019

Ponúkame Vám exkluzívne školenie Professional Scrum, vedené licencovaným trénerom Scrum.org Karlem Smutným.

Jedná sa o školenie:

Professional Scrum Master (PSM)

Professional Scrum Master je špičkový 2-denný kurz prehlbujúci kľúčové aspekty Scrumu. Jeho princípy, empirický proces a rolu Scrum mastera. Je vedený formou interaktívnych cvičení, v ktorých budete stavaný do zložitých a náročných situácií, ktoré nemajú jednoznačne správnu odpoveď, a v skupinkách budete hľadať riešenie v rámci hodnosť Scrumu, aby ste podobné situácie lepšie zvládali vo svojej každodennej praxi.

Súčasťou ceny kurzu je jeden pokus na celosvetovo uznávanú skúšku Professional Scrum Master I (PSM-I).

 

Najbližší termín školenia už 12. – 13.11.2019

PODROBNOSTI K OBSAHU KURZU

  

Professional Scrum Master II (PSM II)

Dvojdenné pokročilé školenie pre Scrum Masters, ktoré sa zameriava na precvičovanie a na  podporu ich ďalšieho profesného rozvoja.

Na rozdiel od kurzu Professional Scrum Master (PSM),, ktorý sa zameriava na Srum framework, jeho využitie a rolu Scrum Mastera, PSM II je pokročilý kurz, ktorý študentom pomáha porozumieť postojom, ktoré charakterizujú efektívneho Srum Master a servant-leadera, a hlbšie sa sústreďuje na služby vývojému tímu, Product Ownerovi a organizáci. Kurz učí študentov súvisiacim praktikám a zručnostiam, ktoré im umožnia viesť správne konverzácie a ako ich aplikovať, aby sa stali lepšími Scrum Mastery.

                                                 Súčasťou ceny kurzu je jeden pokus na celosvetovo uznávanú skúšku Professional Scrum Master II (PSM-II).

 

Najbližší termín školenia už 26. – 27.11.2019

PODROBNOSTI K OBSAHU KURZU

  

Prečo kurzy od Scrum.org?

Scrum.org je jedna z najväčších svetových organizácií poskytujúcich vzdelávanie a certifikáciu Scrumu. V roku 2009 ju založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu. Scrum.org kladie pri výbere svojich trénerov, Professional Scrum Trainers (PST), veľmi vysoké nároky, ako na prax a skusenosť, tak na prefektnú znalosť Scrumu i školiacich zručností. Zaručuje tak výnimočnú kvalitu trénerov i poskytovaných kurzov.

Školiace materiály sú vytvorené pod dohľadom Kena Schwabera a neustále zlepšované celou komuitou viac než 270 PST po celom svete, ktorý zaisťujú ich vysokú kvalitu a aktuálnosť. Každý tréner prináša svoj vlastný štýl a skúsenosti, materiály sú však společné a jednotné, čo zaručuje konzistentnosť obsahu.

Naše kurzy zaisťuje Karel Smutný, Agile Practitioner a Professional Scrum Trainer ™ (PST) u Scrum.org. Karel mná takmer 10 rokov skúseností so závádzaním Scrumu a agilními transformáciami, spolupracoval s viac ako 70 týmami v desiatkách firem rôznych veľkostí a odvetví. Je expertom na Large Scale Scrum, Scrum Patterns a Extreme Programming.

Podobné články