Dátové centrá – akreditované kurzy EPI

4. 10. 2018

Datových centier pribúda a s nimi aj požiadavky na vzdelaných a certifikovaných pracovníkov. EDU Trainings vám ako jediné IT vzdelávacie centrum v ČR a SR prináša oficiálne kurzy EPI, spoločnosti ponúkajúcej širokú škálu globálne akreditovaných certifikovaných odborných školení pre dátové centrá.

Certified Data Center Professional (CDCP®)

12. – 13.  NOVEMBRA 2018

S hlavnými zložkami dátového centra a s tým, ako nastaviť a zlepšiť kľúčové aspekty ako sú napájanie, chladenie, bezpečnosť, kabeláž, bezpečné zaistenie vysokej pohotovosti dátového centra oboznamuje účastníkov Certified Data Center Professional (CDCP®), oficiálny kurz EPI z oblasti návrhu a budovania dátových centier. Kurz sa venuje aj dôležitým otázkam prevádzky a údržby a zároveň slúži ako príprava na medzinárodne platnú certifikáciu Certified Data Center Professional, ktorá má platnosť 3 roky. Certifikácia CDCP je nevyhnutnou podmienkou na absolvovanie nadväzujúcich školení a certifikácií Certified Data Center Specialist (CDCS®) a Certified Data Center Expert (CDCE®).

Certified Data Center Facilities Operations Manager (CDFOM®)

14. – 16. NOVEMBRA 2018

Kurz Certified Data Center Facilities Operations Manager (CDFOM®) je oficiálny 3-dňový kurz EPI z oblasti Operations/Governance. Účastníkom umožní získať hlboké znalosti riadenie prevádzky dátových centier zahŕňajúce kľúčové záležitosti ako: plánovanie kapacity, najnovšie ekologické iniciatívy, správne uvedenie do prevádzky aj vyradenie z prevádzky zariadenia, dodržiavanie bezpečnostných štandardov, zákonov a medzinárodných noriem, riadenie ľudí. Kurz je zakončený certifikačnou skúškou CDFOM. Platnosť tohto certifikátu je 3 roky.

Prehľad všetkých kurzov pre dátové centrá nájdete v oblasti DATA CENTER.

EPI (Enterprise Products Integration) 

– je spoločnosť európského pôvodu s pobočkami vo viac ako 50 krajinách a s rozsiahlou partnerskou sieťou. Poskytuje širokú škálu služieb infraštruktúry dátových centier, konzultácie, audit, certifikácie, odborné školenia. Od svojho založenia v roku 1987 dosiahla mezinárodne renomé v poskytovaní vysoko kvalitných technických znalostí, flexibilných a inovatívnych riešení, techník a metodík. Všetky kurzy EPI sú akreditované spoločnosťou EXIN, medzinárodnou nezávislou certifikačnou autoritou, a umožňujú organizáciam vzdelávať zamestnancov v oblastiach ako je návrh, výkonnosť, riadenie, bezpečnosť, migrácia dátových centier a veľa ďaľších.

Posledná aktualizácia: 4. októbra 2018

 

Podobné články