Webinár – Prezentácia online a tvorba pútavých vizuálov

4. 5. 2020

Žijeme v dobe kedy sa nie vždy vieme stretnúť aj osobne a preto využívame online prostredie. Táto forma nám síce šetrí čas a môže sa zdať byť aj pohodlnejšia, avšak udržať pozornosť poslucháča, ktorý sedí v inej kancelárii, či na homeoffice, je ďaleko náročnejšie. Prezentujúci má veľmi obmedzený kontakt so svojim publikom a každý poslucháč je iba jeden klik od úteku za inou činnosťou. Ako ho zaujať, aby hltal každý váš slide a slovo?

Úvodný webinár s Ondrejom Staňkom, lektorom a konzultantom prezentačných schopností a designu, vám predstaví pripravovaný program moderných prezentačných schopností, ktorý sa skladá z troch tém: virtuálna prezentácia, vizualizácia myšlienok a vizualizácia čísel. Webinár vás vtiahne do problematiky tvorby pútavých vizuálov a ich prezentácie v online priestore a ukáže niekoľko tipov a trikov, ako na nich. Schopnosť efektívnej virtuálnej prezentácie bude i v budúcnosti zaručene nesmierne dôležitou a cenenou schopnosťou. Staňte sa tými, ktorí túto schopnosť ovládnu ako jedny z prvých.

 

Dátum webináre

Čas  Jazyk Cena Registrácia
27. 5. 2020 14:00 – 15:00 čeština zdarma edu@edutrainings.cz
27. 5. 2020 15:30 – 16:30 čeština zdarma edu@edutrainings.cz

Čas od 14:00 do 15:00 je už plne obsadený.

 

Profil lektora

Ondřej Staněk sa ako lektor a konzultant zaoberá prezentačnými schopnosťami, prezentačným designom a komunikáciou. Pomáha firmám, ktoré chcú prezentovať svoje produkty a služby efektívnejšie, špecializuje sa na tvorbu designových prezentácii a prezentačných šablón pre nadnárodné spoločnosti aj jednotlivcov.

Svoje vedomosti a skúsenosti ponúka tiež formou konzultácii rečníkom vystupujúcim na medzinárodných a tuzemských konferenciách. Pôsobí taktiež ako mentor v sieti Impact Hub, spolupracuje s agentúrou CzechInvest a inkubátorom Laboratoř Nadace Vodafone.  

Podobné články