Webinár Machine Learning

7. 5. 2019

Radi by sme Vás pozvali na bezplatný webinár o umelej inteligencii, ktorý povedie Jiří Materna, špecialista na Machine Learning.

Dátum: 11. júna 2019

Čas:

  • 9:00 – 10:00 hod. v českom jazyku
  • 10:30 – 11.30 hod. v anglickom jazyku

 

Míľniky a výzvy umelej inteligencie dneška

O umelej inteligencii sa v poslednej dobe hovorí ako o obrovskej príležitosti na jednej strane a ako o hrozbe na strane druhej. Umelá inteligencia v takej podobe, akú dnes poznáme, má ale k tej zo sci-fi literatúry veľmi ďaleko. V prednáške sa zameriame na opis praktických problémov, ktoré súčasná umelá inteligencia vie riešiť dobre, na úskalia, ktoré nastávajú pri snahe používať umelú inteligenciu v praxi, aj na to, aké výzvy je potreba ešte len vyriešiť.

 

Webinár povede:

Jiří Materna, špecialista na strojové učenie s viac ako 12 rokmi skúseností s jeho aplikáciami v priemysle. Medzi rokmi 2008 a 2017 pracoval v spoločnosti Seznam.cz, z toho posledných 7 rokov ako vedúci výskumného oddelenia. Teraz pracuje na voľnej nohe a ponúka vývoj machine learning riešení na mieru. Je to zakladateľ a spoluorganizátor konferencie Machine Learning Prague, najväčšej konferencie zameranej na aplikácie strojového učenia v Európe, zakladateľ a lektor Machine Learning College, vzdelávacieho programu na získanie praktických zručností v oblasti strojového učenia a umelej inteligencie, technologický mentor vo StartupYardu a AI Startup Incubator a autor prvého českého blogu o strojovom učení www.mlguru.com.

Medzi jeho odborné záujmy patrí strojové učenie, spracovanie prirodzeného jazyka, information retrieval, štatistika a všeobecne riešenie ťažkých problémov z oblasti informatiky s aplikáciami v bežnom živote.

 

Prihlášky prosím posielajte na našu e-mailovú adresu edu@edutrainings.cz.

Podobné články