Webinár – Life Management, balans uprostred hluku

29. 7. 2020

Aj keď rýchlosť, veľké množstvo práce, neustále porady, plnenie termínov sú nevyhnutnou súčasťou nášho uponáhľaného života, niekedy taktiež potrebujeme nájsť obdobie pokoja, aby sme sa dokázali nasmerovať tam, kam skutočne chceme. Téma Life Management je pre kohokoľvek, kto sa chce v súčasnej dobe na chvíľu zastaviť, nahliadnuť na svoj životný príbeh a stať sa sám sebe manažérom, či režisérom svojej autobiografie. 

EDU Trainings  v spolupráci s koučkou Danou Bezákovou pripravilo sériu online kurzov na tému Life Management pre kohokoľvek, kto sa chce v súčasnej dobe na chvíľu zastaviť, nahliadnuť na svoj životný príbeh a stať sa sám sebe manažérom, či režisérom svojej autobiografie. Zúčastnite sa bezplatného webinára, kde Vám lektorka túto sériu predstaví a ukáže, základy metódy 3D Self-Talk, nástroje na riadenie myslenia, náhľad do osobnostnej typológie Enneagram, fyzické cvičenie – prevencia onemocnenia karpálneho tunelu.   

 

Dátum

Čas Jazyk Cena Registrácia
21. 8. 2020 09:30 – 10:30 čeština zadarmo edu@edutrainings.cz

 

Profil lektora

Dana Bezáková má viac ako 30 rokov skúsenosti na pozícii projektovej manažérky a riaditeľky v českých, slovenských a nadnárodných spoločnostiach. Od roku 2004 je lektorkou, mentorkou a koučkou. Absolvovala program Manažérskych zručností (MBA), The Open University Business School v Milton Keynes, ďalej výcvik sebapoznávania a typológie osobnosti MBTI, Enneagram, Accelium Talent a CA Method.

Stále sa rozvíja v oblastiach ako sú: typológie osobnosti, ako funguje ľudský organizmus, neuroveda – ako funguje mozog človeka, nástroje na riadenie myslenia, fyzické cvičenia zamerané na koncentráciu, zvládanie stresu, základy stravovania atď. Vytvorila metódu 3D Self-Talk – prepojenia fyzickej, mentálnej a psychickej úrovne človeka.  

Podobné články