Vyhrajte letenky s EDU Trainings!

26. 10. 2018

Máte radi cestovanie? A tiež radi fotíte? Jedna vaša fotografia vás môže dostať až do španielskej Barcelony! Súťažte s nami, pomôžte nám vyzdobiť naše nové priestory vašimi snímkami a vyhrajte LETENKY PRE 2 OSOBY!

Ako na to? Pošlite nám vami urobenú fotografiu na tému „VODA“. Stvárnenie témy je čisto na vás, fantázii medze nekladieme. Zo všetkých prijatých snímkov vyberieme niekoľko, ktoré následne (so súhlasom autora) veľkoformátovo vytlačíme a vystavíme v našich nových priestoroch školiaceho centra v Prahe 2, Belehradská 54, a ich autorov odmeníme darčekom.

Ale pozor, to nie je všetko! Súťažné fotografie vystavíme v mesiaci novembri na facebookovej stránke EDU Trainings, kde ich široká verejnosť ohodnotí a vyberie tie najlepšie. Fotografia s najväčším počtom „like“ vyhráva a jej autor od nás získa hlavnú cenu od spoločnosti Zaletsi.cz – LETENKY PRE 2 OSOBY DO BARCELONY!

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ. HLAVNÚ VÝHRU ZÍSKAVA: NIKOLA TENGLEROVÁ. BLAHOŽELÁME!

Podmienky účasti:

Fotografie na tému „VODA“ zasielajte na našu e-mailovú adresu edu@edutrainings.cz.   
Správa musí obsahovať: vaše meno a priezvisko, pracovnú pozíciu a názov spoločnosti, e-mail, telefón.
Budeme radi, ak pripojíte aj váš názov zaslanej fotografie. Každý súťažiaci môže zaslať až 3 snímky.
(Rozlíšenie ideálne 300 dpi. Fotografie o väčšej veľkosti nám môžete zasielať napr. cez úložisko www.uschovna.cz.)

Doba trvania súťaže: 17. septembra – 3. decembra 2018

Dátum ukončenia zberu fotografií bude 31. októbra 2018, následne budú fotografie v priebehu celého novembra vypublikované na facebooku EDU Trainings. Vyhodnotenie najlepšej snímky a výber niekoľkých ďalších pre vystavenie v našich priestoroch prebehne 3. decembra 2018. Mená výhercov budú zverejnené na našej facebookovej a tiež webovej stránke.

Prečítajte si prosím detailné PRAVIDLÁ SÚŤAŽE.

Poznámka:
Zaslaním fotografie súhlasíte s jej zverejnením na facebookovej stránke EDU Trainings. Osobné dáta podliehajú nášmu Prehláseniu o ochrane osobných údajov.

 

Posledná aktualizácia: 3. decembra 2018

Podobné články