ITIL 4® team
ITIL 4® team

Ušetrite čas aj peniaze s ITIL® 4 Managing Professional Transition iba do konca septembra!

20. 4. 2022

Ak ste držiteľom certifikácie ITIL® 3 Expert alebo máte aspoň 17 kreditov a stále ste neabsolvovali skúšku pre certifikáciu ITIL® 4, tak spozornite. Aktuálne je posledná šanca zaregistrovať sa na kurz ITIL® 4 Managing Professional Transition a tiež zložiť túto certifikáciu, pretože táto možnosť čoskoro končí.

Od začiatku júla už bude nutné skladať 5 skúšok na získanie rovnakej certifikácie. Ušetrite peniaze aj čas a zaregistrujte sa na posledné termíny kurzu ITIL® 4 Managing Professional Transition.

ITIL® 4 Managing Professional Transition + exam

Kvalifikácia ITIL® 4 Managing Professional Transition má umožniť kandidátom predchádzajúcej iterácie ITIL® príležitosť na priamy prechod na ITIL® 4 za účelom dosiahnutia označenia ITIL® 4 Managing Professional.

Vďaka tomuto kurzu porozumiete novým konceptom a definíciám ITIL® 4 Foundation, vrátane kľúčových rozdielov medzi predchádzajúcou iteráciou ITIL® a ITIL® 4 a toho, ako ich možno prakticky aplikovať. Cieľom je tiež poskytnúť kandidátom pochopenie kľúčových prvkov z každého zo štyroch modulov ITIL® Managing Professional (MP): Create, Deliver and Support, Drive Stakeholder Value, High Velocity IT a Direct, Plan and Improve, rovnako ako ITIL® 4 Foundation.

Termín Jazyk Dĺžka trvania Certifikácia Cena Registrácia
5. 9. 2022 Angličtina 5 dní V cene kurzu 1660 EUR (bez DPH) Otvorená

ZAREGISTROVAŤ SA

ITIL® a PRINCE2® sú registrované ochranné známky spoločnosti AXELOS Limited, používané so súhlasom spoločnosti AXELOS Limited. Všetky práva vyhradené.

Podobné články