transition leadership
transition leadership

Transition Leadership – Ľudia vedú ľudí v zmenách a krízach

30. 3. 2020

Zo dňa na deň sme sa ocitli v situácii kedy mnoho starých istôt padlo. Vývoj je dramatický a len veľmi ťažko odhadujeme (nie to plánujeme) čo bude v najbližšej budúcnosti, o vzdialenejších horizontoch nehovoriac. Nech už doba prinesie viac menej čokoľvek, jedno je jasné už teraz: čaká nás veľmi náročné obdobie boja s COVID-19 a to nie len v medicínskom ale aj v ekonomickom a spoločenskom zmysle. Po tom čo tento boj skončí, druhý boj začne. Boj o znovuzískanie rovnováhy.

EDU Trainings vo svojej spolupráci s lektorkou a koučkou Petrou Gášek Zárubovou pripravilo sériu online kurzov na tému Transition Leadership pre kohokoľvek, kto v súčasnej krízovej dobe vedie ľudí bez ohľadu na úroveň vedenia či odboru. V hodinovom webinári Vám lektorka túto sériu prestaví a ukáže, čo sa s ľuďmi v zmenách deje, prečo nestačí byť dobrým manažérom, prečo musíme byť leadrom a kľúčové zásady komunikácie v zmenách.  

 

V hodinovom webinári, ktorého máte možnosť sa bezplatne zúčastniť, Vám lektorka túto sériu predstaví a ukáže, čo sa s ľuďmi v zmene deje, prečo nestačí byť dobrým manažérom, prečo musíme byť leadrom a kľúčové zásady komunikácie v zmenách.

 

 

Dátum Čas Téma Podtitul Lektor Jazyk Cena Registrácia
15. 4. 2020 14:00 – 15:00 Transition leadership Ľudia vedú ľudí v zmenách a krízach Petra Gášek Zárubová čeština Zdarma edu@edutrainings.cz

Petra Gášek Zárubová sa pohybovala na odborných a manažérskych postoch v spoločnostiach ako TNT Express World Wide, Mediatel alebo Warmpeace. Behom tejto cesty stále viac poznávala, ako dôležité je poznať svojich ľudí aj seba samotnú. Tiež, že niekedy sa hodí parťák, zrkadlo a podpora. Práve touto podporou ako lektor a kouč sa pre svojich klientov rada stáva.

Absolvovala výcvik Art and Science of Coaching pod Marliyn Atkinson, či rozvojové workshopy so Štěpánkou Čápovou.
Za sebou má niekoľkoročnú prax v rozvoji ako malých a stredných firiem, tak aj veľkých korporácii a to v oblastiach leadershipu, vedenia zmeny a komunikácie.

Podobné články