ITILPRINCE2 exams online
ITILPRINCE2 exams online

Skúšky ITIL a PRINCE2 online

8. 7. 2018

Chceli by ste absolvovať certifikačnú skúšku ITIL alebo PRINCE2 z pohodlia vášho domova alebo kancelárie? Potom je pre vás ideálnou voľbou skúška skladaná a kontrolovaná online. Teraz môžete absolvovať testy ITIL alebo PRINCE2 kdekoľvek prostredníctvom PeopleCert Online Proctoring. Je to jednoduché. Potrebujete iba PC alebo Mac, webkameru a pripojenie k internetu.

Výhody online testovania

  • Kedykoľvek, kdekoľvek

Nemusíte cestovať do autorizovaného certifikačného centra a skladať certifikačnú skúšku v testovacej miestnosti spolu s ďalšími kandidátmi. Vy si len vyberiete miesto, ktoré vám vyhovuje, pripojíte sa k internetu a ste pripravení na testovanie.

  • Prispôsobenie vašim potrebám

Skúšku môžete skladať už za 4 hodiny po jej rezervácii, jednoduché je aj preloženie skúšky na iný termín. Môžete sa tak sústrediť len na to najdôležitejšie – prípravu na skúšku.

  • Bezpečné a spoľahlivé

Online proktori certifikačnej autority PeopleCert sú odborne vyškolení. Využívajú špičkový softvér na prevedenie kandidátov procesom skúšky. Identifikáciu vykonávajú pomocou sofistikovanej technológie. Na kandidátov dohliadajú po celú dobu testu a sú pripravení pomôcť, ak by niečo nefungovalo správne.

Viac informácií nájdete na PeopleCert Online Proctoring alebo kontaktujte náš EDU Trainings team

O spoločnosti PEOPLECERT

– patrí mezi popredných svetových hráčov v oblasti certifikácií. Poskytuje certifikačné programy v mene širokej škály organizácií ako sú AXELOS, ECDL, IELTS, ISACA, DevOps Institute a ďalších. S nadnárodnými organizáciami a vládnymi inštitúciami spolupracuje na vývoji a riadení globálne uznávaných certifikačných schém a na dodávání súvisiacich štandardizovaných skúšok.

Podobné články