Scrum
Scrum

Roku 2020 zavládne agilná metodika Scrum!

21. 1. 2020

Zaujíma Vás dynamická agilná metodika Scrum? Máme pre Vás termíny kurzov na rok 2020. Ukážeme Vám, aké jednoduché a zároveň účinné sú techniky a nástroje agilného prístupu k riadeniu projektov pomocou Scrumu. Vďaka novej lektorskej posile Magdalene Firlit, ktorá je certifikovanou trénerkou Scrum.org, vám ponúkne rozšírenou ponukou kurzov Professional Scrum, ktoré sú zakončené medzinárodne uznávanou certifikačnou skúškou.

 

Zoznámte sa s Magdou Firlit.

Magda je profesionálnou Scrum Trainer, konzultant pre agilné transformácie, tréner, mentor, životní a obchodní kouč, univerzitný lektor. Získala akreditáciu Scrum.org ako Professional Scrum Trainer a vyučuje tieto kurzy: Professional Scrum Master, Professional Scrum Master II Advanced, Professional Scrum a Kanban, Professional Scrum Product Owner, Professional Agile Leadership-Essentials, Professional Scrum with User Experience, Professional Scrum Foundations.

Má mnohoročné odborné skúsenosti v spoločnostiach, ktorým ukázala agilnú cestu. Špecializuje sa na agilné transformácie. Spolupracuje s rôznymi organizáciami (veľkými, strednými, malými, začínajúcimi podnikmi). Podľa jej názoru je najdôležitejšie, aby spoločnosť pochopila dôvody a výhody agilnej transformácie. Školí a konzultuje hlavne v Európe, ale chodí aj do celého sveta. Spolupracuje so zaujímavými podnikmi a priemyselným odvetvím, ako sú IT, výroba, ľudské zdroje, marketing atď. Stala sa laureátkou správy „Silné ženy v IT“ 2019 skupiny Come Creations Group.

 

 

NOVÉ ponúkame tieto kurzy Scrum:

 

Professional Scrum Product Owner™ – Advanced (PSPO-A)

Dvojdenný kurz v anglickom jazyku, ktorý má skúseným odborníkom pomôcť získať pevnú predstavu, overiť si hypotézy a v konečnom dôsledku získať väčšiu hodnotu pre všetky zúčastnene strany. Je určený Product Owner-om, produktovým manažérom ktorí majú praktické skúsenosti s riadením projektov. Je vhodný tiež pre Scrum Masterov a všetkých, ktorý spolupracujú s Product Owner-mi a majú aspoň 1 rok skúseností spolupráce v Scrum teame.

Súčasťou ceny kurzov je pokus na celosvetovo uznávanú skúšku Professional Scrum Product Owner II.

Termín kurzu: 24. 11. – 25. 11. 2020 (Praha)

 

 

Professional Agile Leadership Essentials™ (PAL-E)

Dvojdenný praktický workshop v anglickom jazyku, ktorý využíva kombináciu výučby a praktických cvičení, aby pomohol manažérom a ďalším lídrom, ktorí pracujú s agilnými teamami, pochopiť ako najlepšie podporovať, viesť, trénovať svoje teamy a zlepšiť ich agilné schopnosti. Workshop poskytuje základy pre role lídrov a manažérov, ktorí majú za úlohu vytváranie podmienok pre úspešnú agilnú transformáciu firmy.

Súčasťou ceny kurzu je pokus na celosvetovo uznávanú skúšku Professional Agile Leadership I.

Termín kurzu: 15. 12. – 16. 12. 2020 (Praha)

 

 

Professional Scrum™ with Kanban (PSK)

Dvojdenný kurz v anglickom jazyku, ktorý učí odborníkov Scrum, ako aplikovať kanbanské praktiky na svoju prácu. Prostredníctvom teórie, prípadových štúdii a praktických cvičení pochopia účastníci význam transparentnosti a pružnosti rámcu Scrum (Scrum framework). Účastníci sa naučia ako do svojich Scrum teamov zaviesť ďalšie postupy od Kanbanu, bez toho aby sa Scrum zmenil a aké výhody ponúka spojenie Scrumu s Kanbanom.

Súčasťou ceny kurzov je pokus na celosvetovo uznávaná skúška Professional Scrum with Kanban.

Termín kurzu: 6. 9. – 7. 9. 2020 (Praha)

 

Professional Scrum™ with User Experience (PSU)

Dvojdenný praktický kurz v anglickom jazyku, kde sa študenti so skúsenosťami zo Scrumu naučía, ako integorvať moderné praktiky UX do Scrumu, tak aby pomohol Scrum teamom efektívne spolupracovať. Účastníci sa naučia ako do svojich Scrum teamov zaviesť ďalšie postupy do Kanbanu, bez toho aby sa Scrum zmenil a aké výhody ponúka spojenie Scrumu s Kanbanom.

Súčasťou ceny kurzu je pokus na celosvetovo uznávanú skúšku Professional Scrum with User Experience.

Termín kurzu: 26. 11. – 27. 11. 2020 (Praha)

 

 

Další kurzy:

Názov kurzu Dátum Lokalita Jazyk kurzu
Professional Scrum Foundations (PSF) 15. 10. – 16. 10. 2020 Praha Angličtina
Professional Scrum Master (PSM) 22. 9. – 23. 9. 2020 Praha Angličtina
Professional Scrum Master II (PSMII) 27. 8. – 28. 8. 2020 Praha Angličtina
  12. 11. – 13. 11. 2020 Praha Angličtina
Professional Scrum Product Owner (PSPO) 11. 5. – 12. 5. 2020 Praha Angličtina
  13. 10. – 14. 10. 2020 Praha Angličtina

Podobné články