rhls
rhls

RHLS sa neustále vyvíja

16. 8. 2022

Vyprší vám čoskoro ročné predplatné k Red Hat Learning Subscription a premýšľate, tu si ho predplatiť na ďalší rok znova? Odpoveď je určite áno, pretože RHLS sa neustále vyvíja. Dochádza k aktualizácii obsahu kurzov (41 % kurzov je nových alebo aktualizovaných za posledný rok) a okrem toho Red Hat tiež pokračuje v zavádzaní funkcií, ako je nový užívateľský panel, väčší preložený obsah a rozšírené možnosti vytvárania prehľadov.

Red Hat® Learning Subscription v troch možných balíčkoch (BasicStandardPremium) poskytuje ročný prístup k obsahom online školenia z dielne Red Hat v rámci jediného predplatného. Vzdelávať sa tak môžete vlastným tempom, kdekoľvek a kedykoľvek. Je to skvelý prostriedok na dosiahnutie lepšej produktivity vášho tímu. K dispozícii vám budú video, e-knihy, praktické laby, skúšky a technická podpora – s prístupom ku všetkým produktom a technológiám Red Hat. RHLS slúži skvele na získanie prehľadu nad Red Hat portfóliom a ako príprava pred absolvovaním nadväzujúcich kurzov.

Obnovte si predplatné Red Hat Learning Subscription, aby ste si mohli naďalej zdokonaľovať vaše schopnosti.

A ak s RHLS ešte nemáte skúsenosť, potom využite možnosť sedemdňového trial prístupu zadarmo!

VYskúšať RHLS ZaDARMo

Prieskum IDC ukazuje, že Red Hat Training sa vypláca, s o 44 % vyššou produktivitou tímu DevOps, o 34 % efektívnejšími tímami IT infraštruktúry ao 59 % rýchlejším nasadením nových IT zdrojov. Ak máte akékoľvek otázky k RHLS, tak neváhajte a ozvite sa nám!

Podobné články