RHLS
RHLS

Red Hat Learning Subscription – využite bezplatnú skúšobnú verziu

19. 11. 2019

Čo je to Red Hat Learning Subscription (RHLS)?

Red Hat Learning Subscription je exkluzívny program, ktorý poskytuje ročný online prístup ku všetkým vyučujúcim kurzom spoločnosti Red Hat. Získate neobmedzený prístup k online výukovému obsahu: viac než 300 video záznamov vedených lektormi.

 

Výhody RHLS:

  • Buďte prvý! Preskúmajte najnovšiu technológiu skôr, než bude oficiálne vydaná.
  • Trénujte svojim vlastným tempom s dostupnosťou celého portfólia Red Hat.
  • Získajte prístup 24/7 do rovnakých labov ako pri klasickej výuke v učebni.
  • Overte svoje schopnosti pomocou cvičnej certifikačnej skúšky. 

 

Čo Red Hat Learning Subscription ponúka:

Predplatné Red Hat® Learning Subscription poskytuje školenia a certifikácie Red Hat, vďaka ktorým sa môžete rýchlo naučiť technológie Red Hat, a to či už ste nedávno prijali Red Hat OpenShit®, váš tím zvyšuje automatizáciu pomocou Red Hat Ansible® Automation Platform, alebo ste administrátorom systému, ktorý sa musí naučiť ďalšie zručnosti na Red Hat Enterprise Linux®. Program Red Hat Learning Subscription obsahuje všetky potrebné informácie naprieč portfóliom Red Hat.

Ročné predplatné je priebežne aktualizované, aby vám pomohlo rozvíjať schopnosti a vedomosti, ktoré vyžaduje rastúci technologický trh, získate najnovší obsah na najnovších verziách softwaru Red Hat s obsahom priamo od zdroja.

 

Začnite so 7-dennou bezplatnou verziou

Ako autorizovaný partner spoločnosti Red Hat vám ponúkame 7-dennú bezplatnú trial verziu. Získate náhľad do portálu RHLS, prístup ku kapitole každého kurzu v katalógu a 1 hodinu labu v cloude. Túto možnosť ponúkame v spolupráci so spoločnosťou Red Hat, preto je potrebné prihlásiť sa cez Red Hat ID. Pokiaľ ID nemáte, stačí sa prihlásiť na stránku redhat.com a vyplniť registračný formulár. Potom je už len potrebné sa prihlásiť do bezplatnej trial verzie.

7DENNÍ BEZPLATNÁ SKUŠOBNÁ TRIAL VERZIA RHLS

 

Pokiaľ sa vám trial verzia zapáči, môžete si zakúpiť ročné predplatné za akčnú cenu, a to so zľavou 10% z ceny. Táto akcia platí do konca roku 2019.

Na výber mate z troch úrovní predplatného:

Kod školenie Názov školenie
LS200 Red Hat Learning Subscription Standard (1 years subscription for one person)
LS120 Red Hat Learning Subscription Basic (1 years subscription for one person)
LS300 Red Hat Learning Subscription for Developer (1 years subscription for one person)

Podobné články