Pripomeňme si najlepšie webináre z minulého roka!

4. 1. 2023

Aktuálne pre vás chystáme opäť novú sériu webinárov na rok 2023. Aby sme vám čakanie spríjemnili, rozhodli sme sa zverejniť 3 najobľúbenejšie webináre z minulého roka. Všetky 3 webináre vám prinesú veľké množstvo praktických rád, ktoré sú stále v IT svete aktuálne!

1. Základy kybernetickej bezpečnosti pre užívateľov

Problematika IT bezpečnosti a na internete sa stále viac dostáva do hľadáčika firiem aj používateľov. S presunom veľkého množstva zamestnancov je zabezpečenie technológií a rôznych denne používaných nástrojov kritické a používatelia často netušia prečo ak čomu je to vlastne dobré. Kto by ich predsa napádal? Lenže všetci môžeme byť potencionálnym cieľom. Na webinári sa zoznámite so základnými pojmami a súvislosťami z IT bezpečnosti. Cieľom je vysvetliť, prečo je dôležité na bezpečnosť pamätať a osvojiť si návyky, ktoré vám pomôžu zostať v bezpečí. Bezpečnosť nemusí byť nuda, šikanovanie a zákazy. Presvedčte sa o tom sami zábavnou formou a na príkladoch z praxe.

2. Microsoft Azure – Ako strážiť míňanie a efektívne využívať Azure kalkulačky?

Čo všetko ovplyvňuje cenu za prostriedky v Azure? Ako správne využiť kalkulátory, aby nás cena na faktúre neprekvapila? Na čo je nutné dávať pri výpočte pozor? Na tieto otázky počas webinára dostanete odpoveď. A navyše sa aj dozviete, ako aj po samotnej implementácii prostriedkov v Azure útrate monitorovať v reálnom čase a nastaviť si upozornenie, ak by ste sa blížili k alokovanému budgetu.

3. Automatizácia procesov a dátová analytika

V tomto webináre vám veľmi zrozumiteľne a na jednoduchých a konkrétnych príkladoch demonštrujeme súčasné trendy a nástroje, ktoré majú vysokú rýchlosť návratnosti a vo vašej spoločnosti ich môžete začať využívať s minimálnym počiatočným nákladom doslova v priebehu niekoľkých dní.

Podobné články