_10A4537
_10A4537

Podporujeme mladých športovcov

14. 5. 2024

V zdravom tele zdravý duch! Preto radi podporujeme mladých športovcov.

Múdrosť, ktorú používali už starí Rimania a neskôr M. Tyrš, zakladateľ Sokola, je aktuálna aj dnes.

Bez zdravého a odolného tela nemôžeme dosiahnuť duševný pokrok, ktorý úzko súvisí so schopnosťou neustále sa učiť. Dôležitým aspektom, ktorý šport prináša, je vytrvalosť a psychická odolnosť. Mladí športovci sa tak prostredníctvom tréningu učia správnym návykom už v rannom veku. Budú z nich ťažiť počas celého svojho súkromného a profesionálneho života. Šport a vzdelávanie sú neodmysliteľne spojené.

Potešilo nás, že sme ako hlavný sponzor 1.kola Slovenského pohára JIPAST v gymnastike nejmladších žiakov organizované Gymnastickým športovým centrom Prievidza, mohli byť súčasťou a mali možnosť podporiť mladých pretekárov k najlepším výkonom.

Súťaž sa konala 13. apríla 2024 v Prievidzi pod dohľadom Slovenskej gymnastickej federácie. Pozrite si našu fotogalériu a uvidíte, ako sme sa so žiakmi a žiačkami zabavili. Všetkým účastníkom gratulujeme k skvelým výkonom. Celý deň sa niesol v duchu fair play a maximálnej koncentrácie na výsledok. Rovnaký prístup k vzdelávaniu uplatňujeme aj v našej spoločnosti EDU Trainings.

Šťastný život sa však nedá založiť len na športe. Vzdelanie je potravou pre dušu. A nemusíte ani hľadať univerzitu tretieho veku. Stačí si nájsť čas a pred spaním si vypočuť jazykový kurz alebo absolvovať online školenie, ktoré bude rozvíjať vaše zručnosti. V dnešnej dobe máte naozaj z čoho vyberať. Ak totiž nájdete správnu rovnováhu medzi fyzickou a duševnou aktivitou, potom budete počas dňa ťažiť z novozískaných skúseností a budete oveľa odolnejší voči nečakaným udalostiam a stresu.

 

Podobné články