„Ochutnajte“ soft-skills tréningy zadarmo

8. 8. 2019

EDU Trainings s.r.o. v spolupráci s Kateřinou Braithwaite usporiadava ďalšiu ochutnávku soft -skills tréningov ZADARMO.

Ochtnajte hneď 4 témy:

 • Metóda 5 Chairs® / 5 stoličiek
  Jediná  a prvá metóda v ČR. Jedná sa o unikátny a inovatívny nástroj premeny života. 5 stoličiek nám slúži ako behoviorálny kompas, odzrkadľuje naše každodenné reakcie a núti nás premýšľať nad tým, čo si myslíme, čo cítime a ako sa v danom okamžiku chováme. Vyskúšajte si s lektorkou Kateřinou aké to je, keď sa človek rozhodne sadnúť si na „inú“ stoličku. Autorkou metódy je Louise Evans. Kateřina je jedinou trenérkou a koučkou v ČR a SR.
 • 3 AXIS – vizuálny jazyk
  Naučte sa ovládať svoje jednanie, zvládať komunikáciu a rozhodovať o svojom úspechu. Ochutnajte jedinečný systém VIZUÁLNEHO JAZYKA, ktorý vedie k pochopeniu chovania sa ľudí
  a zefektívneniu komunikácie  s nimi. Autorom je PhDr. MUDr. Miroslav Krejčíř. Prednáša Kateřina Braithwaite.
 • Rozprávaj normálne!
  Ako dať svojmu vystúpeniu hlavu a pätu? Ako to všetko “udýchať” a ako pracovať s pamäťou aby nás nezradila? Čo dodá nášmu vystúpeniu šťavu? Odpovede na tieto otázky vám lektorka Marie rada zodpovie. Prednáša Marie Petrovová.
 • Age management – zamestnanci 50+
  Vďaka tejto ochutnávke sa dozviete, aké sú špecifiká pracovnej skupiny 50+, ako zamestnancom pomôcť obstáť v pomerne silnej konkurencii a ako sa stať žiadaným/žiadanou na trhu práce. Lektorka vás zoznámi so základnými bodmi medzigeneračnej komunikácie a načrtne, akou formou môžete odovzdávať svoje skúsenosti ostatním (mentoring). Prednáša Marie Petrovová.

 

Kedy? Kde? Registrácia Cena
18.9.2019 (9:00 – 12:30) Pracovna, Vlkova 628/36, Praha 3 – Žižkov edu@edutrainings.cz ZADARMA

Účastníci „ochutnajú“ všetky 4 témy a k tomu všetkému si ešte vychutnajú dobrú kávu a raňajky.

Podobné články