Nové školenia Red Hat DO447 a skúška EX447

4. 7. 2019

Rozšírte svoje znalosti Red Hat An Automation na vyššiu úroveň.

Red Hat vydalo nové školenie Advanced Automation: Ansible Best Practices (DO447) a k tomu skúšku Red Hat Certified Specialist in Advanced Automation: Ansible Best Practices exam (EX447).

Školenie je určené pre skúsených používateľov systému Red Hat® Ansible® Automation, ktorí chcú svoje zručnosti posunúť na vyššiu úroveň.

Na školení sa naučíte nové spôsoby automatizácie úloh a efektívneho využitia Red Hat Ansible Engine a ďalej napríklad využitie pokročilých funkcií, ktoré umožňujú vykonávať zložitejšie úlohy. Tiež sa dozviete, ako nainštalovať a používať Red Hat Ansible Tower.

Tento kurz je založený na technológii Red Hat Ansible Automation (Red Hat Ansible Engine 2.8 / Red Hat Analyst Tower 3.5) a Red Hat Enterprise Linux ® 8.

Tento kurz je určený pre:

  • DevOps inžinierov
  • Správcov systému Linux, vývojárov
  • Ďalších IT profesionálov so základnými skúsenosťami Red Hat Ansible Engine pre automatizáciu, poskytovanie, konfiguráciu a nasadenie aplikácií a služieb v prostredí Linuxu.


Opis skúšky EX447

Red Hat Certified Engineer Specialist in Advanced Automation (EX447) je skúška na základe osvedčených postupov, výkonnostný test vašich znalostí a zručností v oblasti správy viacerých systémov pomocou Red Hat® Ansible® Engine a Red Hat Ansible Tower.

Absolvovaním tejto skúšky sa stanete certifikovaným špecialistom spoločnosti Red Hat v oblasti pokročilej automatizácie a Red Hat Certified Architect (RHCA®).

Táto skúška je založená na Red Hat Enterprise Linux 8.0, Red Hat Ansible 2.8 a Red Hat Ansible Tower 3.5.
 

Viac o kurze DO447

Neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie.

Podobné články