ISACA
ISACA

Kurzy CISA, CRISC a CISM od ISACA Czech Republic Chapter

23. 6. 2022

CISA

Czech Republic Chapter organizuje pre záujemcov o získanie medzinárodnej certifikácie „Certified Information Systems Auditor“ (CISA) intenzívny kurz na získanie základných znalostí pre prípravu na túto skúšku. Prípravný kurz bude zameraný na obsahovú stránku skúšok podľa „CISA Review Manual“. Cieľom kurzu je zoznámenie účastníkov s logikou prípravy na skúšku a jej priebehom, so skladbou otázok podľa jednotlivých domén a najmä s odbornou náplňou jednotlivých domén skúšky. Tento kurz je vedený skúseným lektorom Ing. Jánom Fantom, CISA, CRISC v češtině. K samotnej skúške je však bezpodmienečne potrebná znalosť angličtiny. Kurz obsahuje úvodnú časť (cca 1-2 hod.), ktorá sa skladá z vysvetlenia organizačných pokynov na skúšku, priebehu samotnej skúšky a odporúčania literatúry na prípravu a odbornú časť, ktorá pokrýva problematiku každej domény vrátane prípadových štúdií a praktických otázok.

5 domén, z ktorých sa skúška skladá:

 1. Information System Auditing Process
 2. Governance and Management of IT
 3. Information Systems Acquisition, Development, and Implementation
 4. Information Systems Operations, Maintenance and Business Resilience
 5. Protection of Information Assets

Na záver kurzu si účastníci vyskúšajú CISA skúšku pred oficiálnym termínom. Účelom tohto testu je, aby si každý účastník kurzu preveril svoje znalosti, prípadne aj oblasti potrebné na doplnenie a vyskúšal si, ako budú samotné skúšky prebiehať.

Dátum Dĺžka kurzu Miesto konania Jazyk Cena bez DPH Registrácia
7. – 9. 11. 2022 3 dni Praha Čeština 12.000 Kč pre členov
15.000 Kč pre nečlenov
E-mailom (edu@edutrainings.cz)

CRISC

Czech Republic Chapter organizuje pre záujemcov o získanie medzinárodnej certifikácie „Certified in Risk Information Systems Control“ (CRISC) trojdňový intenzívny kurz na získanie základných znalostí na prípravu na túto skúšku. Prípravný kurz bude zameraný na obsahovú stránku skúšok podľa „CRISC Review Manual“. Cieľom kurzu je zoznámenie účastníkov s logikou prípravy na skúšku a jej priebehom, so skladbou otázok podľa jednotlivých domén a najmä s odbornou náplňou jednotlivých domén skúšky. Tento kurz je vedený skúseným lektorom Ing. Jánom Fantom, CISA, CRISC v češtině. K samotnej skúške je však bezpodmienečne potrebná znalosť angličtiny. Kurz obsahuje úvodnú časť (cca 1-2 hod.), ktorá sa skladá z vysvetlenia organizačných pokynov na skúšku, priebehu samotnej skúšky a odporúčania literatúry na prípravu a odbornú časť, ktorá pokrýva problematiku každej domény vrátane prípadových štúdií a praktických otázok.

4 domény, z ktorých sa skúška skladá:

 1. IT Risk Identification
 2. IT Risk Assessment
 3. Risk and Response Mitigation
 4. Risk and Control Monitoring and Reporting

Na záver kurzu si účastníci vyskúšajú CRISC skúšku pred oficiálnym termínom. Účelom tohto testu je, aby si každý účastník kurzu preveril svoje znalosti, prípadne aj oblasti potrebné na doplnenie a vyskúšal si, ako budú samotné skúšky prebiehať.

Dátum Dĺžka kurzu Miesto konania Jazyk Cena bez DPH Registrácia
14. – 16. 11. 2022 3 dni Praha Čeština 12.000 Kč pre členov
15.000 Kč pre nečlenov
E-mailom (edu@edutrainings.cz)

CISM

Czech Republic a Slovakia Chapter organizuje pre záujemcov o získanie medzinárodnej certifikácie „Certified Information Security Manager“ (CISM) intenzívny kurz na získanie základných znalostí pre prípravu na túto skúšku.

Prípravný kurz bude zameraný na obsahovú stránku skúšok podľa „CISM Review Manual“. Cieľom kurzu je zoznámenie účastníkov s logikou prípravy na skúšku a jej priebehom, so skladbou otázok podľa jednotlivých domén a najmä s odbornou náplňou jednotlivých domén skúšky.

Tento kurz je vedený skúseným lektorom: Uroš Zust, CISA, CISM v angličtine. K samotnej skúške je bezpodmienečne potrebná znalosť angličtiny. Pre členov ISACA je pripravená výhodnejšia cena za kurz.

Kurz obsahuje úvodnú časť, ktorá sa skladá z vysvetlenia organizačných pokynov na skúšku, priebehu samotnej skúšky a odporúčania literatúry na prípravu a odbornú časť, ktorá pokrýva problematiku každej domény vrátane prípadových štúdií a praktických otázok.

4 domény, z ktorých sa skúška skladá:

 • Information Security Governance
 • Information Risk Management
 • Information Security Program rozvoja a riadenia
 • Information Security Incident Management

Na záver kurzu si účastníci vyskúšajú CISM skúšku „nanečisto“. Účelom tohto testu je, aby si každý účastník kurzu preveril svoje znalosti, prípadne aj oblasti potrebné na doplnenie a vyskúšal si, ako budú samotné skúšky prebiehať.

Dátum Dĺžka kurzu Miesto konania Jazyk Cena bez DPH Registrácia
22. – 25. 11. 2022 4 dni Online Angličtina 570 EUR pre členov
897 EUR pre nečlenov
E-mailom (edu@edutrainings.cz)

Podobné články