Emoční inteligence v digitálním světě
Emoční inteligence v digitálním světě

Konferencia Emočná inteligencia v digitálnom svete

30. 1. 2020

Budúcnosť a digitálny svet so sebou prinášajú zmeny, ktoré sa budú týkať jednotlivcov rovnako ako tímov. Prognóza je jasná. Podľa výskumov spoločnosti McKinsey, Ashoka, Gallup a Deloitte by sme sa mali na éru automatizácie a digitalizácie dobre a v čas pripraviť.

„Digitalizácia neznamená, že sa všetky pracovné pozície stanú digitálnymi. Práve naopak. Činnosti, ktoré sú zo svojej podstaty ľudské a teda sa nedajú automatizovať, budú naberať na dôležitosti.“ The Skilling Challenge, McKinsey & Company, Ashoka

Obchod a podnikanie zostanú naďalej prevažne ĽUDSKÝM UMENÍM. Zavádzanie nových technológii, zvýšená interakcia človek-stroj vyvolá potrebu rozvíjať a prehlbovať schopností ľudí v oblasti behaviorálnej.

 

Prečo sa tejto unikátnej konferencie zúčastniť?

  • Dozviete sa, prečo sa schopnosti ako je sociálna inteligencia, zodpovednosť, kritické myslenie a tvorivosť a metaschopnosti ako je leadership, schopnosť sebareflexie, proaktivita, vedenie seba samého a ich rozvoj, stanú do budúcna dôležitým predpokladom pre úspech jedinca aj spoločnosti.  
  • Pochopíte, ako nové spôsoby učenia a nové pracovné postupy, ktoré vytvárajú kolektívnu inteligenciu medzi ľuďmi a strojmi, pomôžu vyriešiť možné budúce problémy v podnikaní.
  • Prehĺbite si vedomosti o tom, ako zostať konkurencieschopný a byť stále v obraze v neustále sa vyvíjajúcom digitálnom svete ako jednotlivec i ako tím.
  • O svoje názory sa s vami podelia špičkový odborníci (Louise Evans, Kateřina Braithwaite, MUDr. Martin Hollý, Jan Müller, Daniel “Bradbury“ Dočekal a ďalší).
  • Dozviete sa, čo Vám EDU Trainings s.r.o. a BW. TaLKS s.r.o. môžu ponúknuť, aby ste v digitálnom svete budúcnosti uspeli.

 

Dátum Miesto konanie Cena (Early Bird do 30. 4. 2020) Cena od 21. 4. 2020
20. 5. 2020 Cubex Centrum Praha €137 EXCL. VAT €157 EXCL. VAT

 

Viac informácie a registračný formulár nájdete na webe konferencie: https://emocevdigisvete.cz/.

Chcete sa stať partnerom konferencie? Neváhajte nás kontaktovať na: edu@edutrainings.cz.

 

 

Podobné články