Júnové Red Hat novinky

8. 6. 2022

Získali sme ocenenie EMEA Directors Award 2021

Máme veľkú radosť, pretože sa nám podarilo vyhrať ocenenie od spoločnosti Red Hat pre Tréningového partnera za rok 2021 pre Európu, Stredný východ a Afriku. Nižšie si môžete pozrieť samotné vyhlásenie od riaditeľa pre oblasť EMEA. Budeme sa aj naďalej snažiť dodávať našim zákazníkom Red Hat služby v tej najvyššej kvalite.

Prichádza RHEL9!

Máme skvelú správu pre všetkých milovníkov Red Hat! Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 9 je teraz oficiálne všeobecne dostupný (GA). Rovnako ako jeho predchodca RHEL 8.2. je voľne k dispozícii v rámci predplatného programu Red Hat Developer. Ide o ponuku programu Red Hat Developer s nulovými nákladmi, ktorá je prispôsobená jednotlivým vývojárom. Zahŕňa prístup k Red Hat Enterprise Linux a mnohým jeho produktom. Radi by sme tiež spomenuli, že k tomuto prechodu dochádza od 13. 6. 2022 pri kurzoch RH124, RH134 a EX200.

Pokiaľ si chcete RHEL9 stiahnuť, môžete to urobiť tu. Ďalej si tiež môžete přečítať podrobné informácie o všetkých nových funkciách a vylepšeniach, ktoré RHEL 9 prináša.

Natočili sme pre vás sériu videí zameranú na OpenShift

Pokiaľ by ste sa radi bližšie zoznámili s OpenShiftom, zistili, na čo ho možno použiť a ako sa líši od Kubernetes, tak vám túto sériu videí môžeme jedine odporučiť.

Podobné články