Cyb3r Days 2019

21. 8. 2019

V novembri sa uskutoční 1. ročník konferencie zameranej na oblasť etického hackingu a penetračného testovania, korú organizuje spoločnosť Cyber Rangers s.r.o.

  • Dátum konania: 12.11. – 13.11.2019
  • Miesto konania: Microsoft (miestnosť Praha/Morava), Vyskočilova 1561/4a, Praha 4

Konferencia je zostavená tak aby účastníkom demonštrovala, ako vypadajú „moderné“ kybernetické útoky v praxi. Nejedná sa teda
o ukážky útokov, ktoré sú nereálne a vymyslené, ale o skutočný „Attack kill chain“ v simulovanom prostredí, kde popredný odborníci využijú pre svoje útoky lokálne alebo cloudové služby, nástroje dostupné z verejných distribúcií Linux, ale aj nástroje svojej vlastnej výroby, či dostupné nástroje z Darknetu.

V priebehu prvého dňa konferencie uvidíte kompletné demonštrácie útokov v každej fáze „Attack kill chain“. V druhom dni vám konzultanti partnerov ukážu, ako sa pred danými útokmi brániť za pomoci technológií alebo služieb a ako by ochrana vašej organizácie mala vypadať.

 

Zdroj: https://github.com/infosecn1nja/Red-Teaming-Toolkit

Účastníci sa môžu rozhodnúť, či svoj deň budú tráviť na prednáškách pri demonštráciách, aleb sa radšej presunú na workshopy, kde bude prebiehať forenzné vyšetrovanie, či celosvetovo známa hacking game nesúca sa na tému Capture the Flag.

Účastnícky poplatok:

  • 1. deň konferencie: 120 EUR s DPH
  • 2. deň konferencie: 120 EUR s DPH
  • Oba dni konferencie: 160 EUR s DPH

Prečo sa zúčastniť?

  • Získate informácie o možnostiach narušenia bezpečnosti lokálního prostredia
  • Predstavíme si nové možnosti zabezpečenia prostredia pomocou technológií Microsoft
  • Ukážky útokov a obrany v reálnom čase
  • Ako využiť maximum dostupných funkcionalít pre zabezpečenie Windows 10, Office 365 a Microsoft Azure

Tato konference se ponese v duchu celosvětově známých konferencí jako Black Hat, či DefCon a nejen, že na účastníky čeká ve dvou dnech spousta přednášek, taktéž je připravena expozice nástrojů hackerů, ve formě krabiček a chytrých a moderních zařízení nebo také mnohé nástroje forenzních vyšetřovatelů. Účastníci se mohou rozhodnout, zda svůj den budou trávit
na přednáškách při demonstracích, anebo se raději přesunou na workshopy, kde bude probíhat forenzní vyšetřování, či celosvětově známá hacking game nesoucí se v tématu Capture the Flag.

REGISTRÁCIA

Podobné články