Čo prináša kurz VMware vSphere: Advanced Administration Workshop?

23. 8. 2021

Pokiaľ sa chcete stať VMware Certified Advanced Professional, zbystrite! Vypísali sme termíny kurzu VMware vSphere: Advanced Administration Workshop [V7], ktorý sa blíži!

Na tomto 5-dňovom kurze, ktorý poskytuje praktické znalosti sa naučíte niekoľko zručností. Od vykonávania bežných administratívnych úloh VMware vSphere® 7, až po zložité operácie a konfiguráciu vSphere. Prostredníctvom cvičení v laboch sa ponoríte do reálnych situácií, ktorým čelí fiktívna spoločnosť VMBeans. Tieto situácie študentov zoznamujú s reálnými scénármi, ktorým čelia spoločnosti budujúce a rozširujúce svoju virtuálnu infraštruktúru.

Praktické cvičenia v laboch sú založené na reálnych scénároch. Nemajú podrobný návod krok po kroku a vďaka tomu vás naučia úlohy analyzovať, preskúmať a odvodiť požadované riešenie. K dispozícii sú odkazy a odporúčaná dokumentácia. 

Približne 90% kurzu je zameraných na aplikácie a výuka je predovšetkým praktická v laboch. Kurz plne odpovedá cieľom skúšky VMware Certified Advanced Professional – Data Center Virtualization Deploy.

Blížiace sa termíny kurzu

Počiatočný dátum Dĺžka kurzu Miesto Jazyk Cena Viac informácií
4. 10. 2021 5 dní On-line / Praha / Bratislava CZ / SK / EN 54.000,- Kč
€ 2.069
26 VMware kreditov
Registrácia
22. 11. 2021 5 dní On-line / Praha / Bratislava CZ / SK / EN 54.000,- Kč
€ 2.069
26 VMware kreditov
Registrácia

Cena je uvedená bez DPH.

Podobné články