Zvýšení cen
Zvýšení cen

Ceny skúšok ITIL® a PRINCE2® zdražia. Ako ušetriť a čo sa mení?

13. 1. 2022

Spoločnosť PeopleCert prichádza s novým cenníkom a zmenou pravidel pre svoje skúšky a to s platnosťou od 1.2.2022.

Čo to pre vás znamená?

  • Papierové testy už nebudú realizovateľné. Skúšky bude možné absolvovať iba v on-line forme a sú drahšie. Priebeh skúšky kontroluje supervízor pomocou vašej kamery.
  • Skúšobné testy na nečisto (Mock Exam) budú on-line a dostupné za príplatok.
  • Pri objednaní skúšky je nutné počítať s príplatkom za povinný e-Book Core Guidance. Bez neho nie je možné skúšku objednať. Jedná sa o digitálnu knihu, ktorá vám pomôže zvýšiť šancu na úspech vašej skúšky. Dostupná je aj tlačená verzia, avšak za ďalší príplatok.
  • Možnosť Take2 Re-sit (dvoch pokusov na skúšku) naďalej platí. Využiť možnosť opätovného absolvovania tak môžete hneď po prvom neúspešnom pokuse skúšky. Najneskôr však do 6.mesiacov od prvého pokusu.

Ako ušetriť až 333,- Euro?

Je to jednoduché. Pokiaľ si u nás zakúpite akékoľvek akreditované školenie ITIL® alebo PRINCE2® do 30.1.2022 môžeme vám garantovať, že zaplatíte pôvodnú nižšiu cenu uvedenú v detaile kurzu. To pri plánovanom zvýšení cien môže znamenať, že ušetríte až tristotridsaťtri euro.

Zobraziť školenia ITIL®

Zobraziť školenia PRINCE2®

Ako funguje on-line proctoring?

On-line proctoring ve svete vzdelávania nie je žiadnou novinkou a dnes ho využíva už veľa inštitúcií. Cena je však oproti papierovej forme vyššia v rámci desiatok EUR. Ide o náklady, ktoré spoločnosť PeopleCert investuje do OLP supervízorov, ktorí celý priebeh vašej skúšky detailne monitorujú prostredníctvom webovej kamery vo vašom počítači.

Pre možnosť absolvovania je okrem kamery potrebné stiahnutie softwaru ExamShield, ktorý je v súčasnosti dostupný na stiahnutie iba v Microsoft Store (pre Windows). Verzia pre Mac OS by mala byť dostupná od 1.2.2022. Podrobný návod, ktorý bude obsahovať informácie o možnostiach rezervácie termínov, potrebných prípravách a priebehu skúšky obdrží záujemca pri objednaní certifikácie. Postaráme sa o to, aby ste boli riadne doprevádzaný celým procesom a priebeh bol pohodlný, bezpečný a bez neočakávaných situácií.

PRINCE2® a ITIL® sú registrované ochranné známky spoločnosti AXELOS Limited, používané na základe povolenia spoločnosti AXELOS Limited. Všetky práva vyhradené. Swirl logo™ je ochranná známka spoločnosti AXELOS Limited, používaná so súhlasom spoločnosti AXELOS Limited. Všetky práva vyhradené.

Podobné články