Bezplatné webináre do konca roka 2021

20. 7. 2021

Hľadáte príležitosť vzdelávať sa? Začnite s našimi webinármi. Aj na druhú polovicu roku 2021 sme pre Vás pripravili zaujímavé témy. Tešiť sa môžete na odborníkov z technického sveta, tak i zo sveta mäkkých zručností. A to nie je všetko. Už čoskoro pridáme ďaľšie témy, ktoré nájdete na tejto stránke. 

Nadchádzajúce


Ako úspešne zvládať zmeny?

Poznáme to všetci. Veci nejdú ako obvykle, všetko je doslova mimo poriadok a my sme nútení sa rýchlo adaptovať. ZMENA. S ňou prichádzajú často silné emócie, obavy, otázky, neistota. Ako toto obdobie zvládnuť čo najlepšie, napovie náš webinár. Čo sú zmeny a čo s nami robia. Čo znamená žiť vo zmene a prečo to môže byť zložité? Ako sa statočne vysporiadať so zmenami? Čím všetkým si môžeme pomôcť?

Dátum Čas Jazyk Prednášajúci Registrácia
1. 10. 2021 9:00 – 10:00 čeština Eva Marková Zadarmo na odkaze


Partnerské vzťahy včera a dnes

Webinár sa zaoberá otázkami partnerských vzťahov od počiatku ľudstva až do súčasnej doby. V tejto súvislosti je spomínaná evolučná teória výberu a modely partnerského spolužitia. Je predostrená problematika role dominancie a submisie vrátane jeho dopadu na vzťah muža a ženy. Podrobne rozoberieme základné partnerské očakávania z pohľadu vývoja až do dnešnej doby. Je monogamia prirodzená? Podľa čoho si vyberajú ženy mužov? Podľa čoho si vyberajú muži ženy? Aké majú očakávania vo vzťahu muži? Aké majú očakávania vo vzťahu ženy? Aké budú vzťahy v budúcnosti?

Dátum Čas Jazyk Prednášajúci Registrácia
5. 11. 2021 9:00 – 10:30 čeština Laura Janáčková Zadarmo na odkaze


Triky a tipy pre úspešnú prezentáciu 

Nie je prezentácia ako prezentácia, čo písať, čo hovoriť, čo zvýrazniť a akou farbou? Kam si dať svetlo pri online prezentácii a mnoho ďalších – koktejl trikov, rád skúseného prezentátora, tvorcu prezentácií, na ktoré nezabudnete.

Dátum Čas Jazyk Prednášajúci Registrácia
3. 12. 2021 9:00 – 10:15 čeština Ondřej Staněk Zadarmo na odkaze

Predchádzajúci

Evolúcia SAP HANA

V úvode tohoto webinára si krátko pripomenieme výhody revolučného designu SAP HANA (Column Store, In-RAM) a vysvetlíme si, prečo je teraz tá správna doba na jeho implementáciu. Zrekapitulujeme dve dekády vývoja, aby sme nahliadli, čo bolo pred HANA 1.0. Uvedieme na pravú mieru očakávania ohľadne Embedded Analytics a Real time Analytics. V závere webinára si ukážeme najdôležitejšie aspekty konverzie ECC na S/4HANA a možné stratégie, ktoré odporúča sama spoločnosti SAP.

Dátum Čas Jazyk Prednášajúci Registrácia
23. 7. 2021 9:00 – 10:00 čeština Ondřej Škoda Zadarmo na odkaze


Strojvodcom svojho šťastia

Ako na nás dopadlo posledných 18 mesiacov? Máte pocit, že zmena strieda zmenu? Že sa všetko valí nesystémovo a bez logiky? Sú zmeny vo vašom živote revolučné alebo evolučné? Vnímate preťaženie a demotiváciu? Premýšľate čo ďalej, čo si ponechať a čoho sa zbaviť? Čo rozvíjať a čo radšej zo svojho života pustiť? Využite náš bezplatný webinár, kde bude možnosť zastaviť sa a pozrieť sa na svoj život, prácu, sám/a seba. Stretnúť sa so sebou a s ostatnými z úplne inej prespektívy a definovať si dosiahnuteľné ciele pre svoj pracovný a súkromný život.

Dátum Čas Jazyk Prednášajúci Registrácia
3. 9. 2021 9:00 – 10:30 čeština Radek Pernica Zdarmo na odkaze


Red Hat Ansible

V našom webinári vám predstavíme Red Hat Ansible Automation Platform. Ukážeme najčastejšie oblasti využitia a popíšeme jednotlivé komponenty, pomocou ktorých je možné automatizovať správu veľkých celkov. Okrem Ansible Engine, základného stavebného kameňa, ktorý umožňuje vzdialenú správu, predstavíme Ansible Tower, ktorý prináša lepšiu správu oprávnení s možnosťou delegovať oprávnenia na úrovni jednotlivých úloh, bezpečne pracuje s prístupovými právami a umožňuje integrovať Ansible s ďalšími nástrojmi prostredníctvom REST API. Ansible Automation Hub je centrálny katalóg pre distribúciu rolí, playbookov a modulov od Red Hatu i certifikovaných partnerov. Ukážeme si aj jeho lokálnu variantu. Okrem ukážok vyššie spomenutých technológií, sa pozrieme aj na to, ako môže Ansible podporovať GitOps.

Dátum Čas Jazyk Prednášajúci Registrácia
17. 9. 2021 9:00 – 10:00 čeština Lukáš Mikšíček Zadarmo na odkaze
17. 9. 2021 10:30 – 11:30 angličtina Lukáš Mikšíček Zadarmo na odkaze

Podobné články