Ako zvládnuť stres? Zistíte na našom webinári.

29. 10. 2020

 

Pandémia, Vianoce, vládne obmedzenia – stres. Turbulencie a chaos sú našou súčasťou už veľa rokov a je jedno, či sa nám darí alebo sme v kríze. 

Poznáme ich dobre, keď sa objavia v prírode. Prinášajú katastrofy v podobe povodní, nebezpečných búrok alebo sme určite zažili vzdušnú turbulenciu v lietadle. Vo všetkých týchto prípadoch strácame stabilitu, sme pod tlakom a zažívame stres, pretože nie sme schopní predvídať čo sa v nasledujúcich pár sekundách, hodinách, dňoch, týždňoch stane. Reagujeme inštinktívne pod vplyvom emócií, prekvapení, hnevu, dostávame sa do stavu bezmocnosti a dúfame, že táto turbulencia a chaos sú krátkodobé a všetko sa opäť vráti do „normálu“. Dobrá správa je, že turbulencie a chaos možno neovplyvníme, ale náš stres môžeme vedome riadiť a korigovať. Zmeníme tak nielen svoj život, ale veľakrát i atmosféru a prístup nášho okolia.

V spolupráci s lektorkou Danou Bezákovou sme pripravili webinár na tému Stress Management (vedomé riadenie stresu) pre kohokoľvek, kto nechce podliehať dlhodobému tlaku a nechať sa ovplyvniť stresujúcim prostredím.

Zúčastnite sa bezplatného webinára, kde vám lektora predstaví a ukáže antistresové fyzické cvičenie pre celkové uvoľnenie – naštartovanie chrbtice, jednoduché cviky pre zdravé oči pri práci s počítačom, ako funguje náš SUPERMOZOG – princípy uvoľnenia sily svojej mysle v strese, model SCRAF – (ne)stresujúce témy pre každého z nás, ako ich korigovať a vedome riešiť.

Kedy?

Dňa 4. 12. 2020 od 9:00 do 10:00
Pokiaľ vám do toho niečo príde, nevadí! Všetkým zaregistrovaným pošleme záznam.

O lektorke

Dana Bezáková má viac ako 30 rokov praxe na pozícii projektovej manažérky alebo riaditeľky českých, slovenských a nadnárodných spoločností. Od roku 2004 je lektorkou, mentorkou a koučkou.

Absolvovala program Manažérskych zručností v licencii MBA, The Open University Business School v Milton Keynes, ďalej výcviky sebapoznávania a typológie osobností MBTI, Enneagram, Accelium Talent a CA Method, psychosomatiky, zvládania stresu a krízových situácií. Doposiaľ sa rozvíja a vzdeláva v oblasti typológie osobnosti, ako funguje ľudský organizmus, neuroveda – ako funguje mozog človeka, nástroje na riadenie mysle, fyzických cvičení zamerané na koncentráciu, zvládanie stresu, základy stravovania, atď. Vytvorila metódu 3D Self-Talk – prepojenie fyzickej, mentálnej a psychickej úrovne človeka.

 

Prihlásenie sú ukončené

 

Podobné články