5 Chairs „ Od útoku ku spolupráci“ kurz pre jednotlivca

14. 10. 2019

Máme pre vás jedinečnú možnosť zúčastniť sa kurzu 5 Chairs „Od útoku ku spolupráci“. Jedná sa o OPEN kurz, ktorý je určený jednotlivcom a bude prebiehať v českom jazyku.

 

Čo je to 5 Chairs? 

Metóda 5 Chairs je nástroj ovplyvňujúci myslenie a proces učenia sa. Spočíva v 5tich stoličkách, ktoré nam slúžia ako behaviorálny kompas, zrkadlia naše každodenné reakcie a nútia nás premýšľať nad tým, čo si myslíme, cítime a ako sa v danom okamžiku chováme. Tréning je zameraný na transformáciu chovania a prácu s emočnou inteligenciou vo vzťahoch (tíme, firme, rodine). Cieľom tejto metódy je zlepšenie komunikácie a spolupráce medzi jednotlivcami a tímami naprieč spoločnosťou.

 

Prečo 5 stoličiek?

Pomocou metódy 5 Chairs sa naučíte lepšie zvládať svoje chovanie, lepšie rozumiete reakciám a jednaniu svojho šéfa alebo kolegu. Budete riešiť problémy bez konfliktov, zníži sa stres a tlak, ktorý vás brzdí. Nebudete sa báť vyjadriť svoje potreby a pochopíte, prečo je užitočné byť AUTENTICKÝ.

  • Pochopíte prečo sa niekedy cítite mizerne, čo, kdo za to môže a ako to prekonať.
  • Zvýši sa vaša výkonnosť aj výkonnosť ľudí okolo vás – skončíte s hľadaním vinníkov, nebudete sa báť, budete empatickejší.
  • Prestanete sa báť chýb, naučíte sa vyjadriť svoj názor i obavy. Budete autentický a sebavedomý.
  • Naučíte sa znižovať vnútorný stres a zabrániť možným konfliktom, lepšie zvládať svoje emócie a kontrolovať svoje myšlienky.
  • Naučíte sa zvládať tzv. ťažké rozhovory – pochopíte, porozumiete, vyjadríte a prepojíte pocity s potrebami na princípe nenásilnej komunikácie.
  • Posuniete sa od konfliktu ku spolupráci. Začnete prostredníctvom sebauvedomenia meniť kultúru vo vlastnej firme.

 

5 Chairs (OPEN kurz)

Termín konání: 10. 12. 2019 (9:00 – 17:00)

Miesto konanie: EDU Trainings s.r.o., Bělehradská 347/54, Praha 2, 120 00

Cena/1 osoba: 163 EUR bez DPH

Registrácia: edu@edutrainings.cz

 

Tento tréning možno objednať aj samostatné pre skupinu minimalne 7 osôb. Více informací na: edu@edutrainings.cz nebo tel. +420 731 175 867.

 

Podobné články