MS-101T00: Microsoft 365 Mobility and Security

Kód kurzu: MS101

Tento kurz pokrýva tri hlavné prvky podnikovej správy Microsoft 365 – správu zabezpečenia Microsoft 365, správu súladu s Microsoft 365 a správu zariadení Microsoft 365. V správe zabezpečenia Microsoft 365 preskúmate všetky bežné typy vektorov hrozieb a narušenia dát, ktorým dnes organizácia čelí, a dozviete sa , ako bezpečnostné riešenie Microsoft 365 rieši tieto hrozby. Zoznámite sa s Microsoft Secure Score a taktiež s Azure Active Directory Identity Protection. Potom sa dozviete, ako spravovať služby zabezpečenia Microsoft 365, vrátane Exchange Online Protection, Advanced Threat Protection, Safe Attachments a Safe Links.

Nakoniec sa zoznámite s rôznymi zostavami, ktoré sledujú stav vášho zabezpečenia. Potom prejdete z bezpečnostných služieb na spravodajstvo o hrozbách; konkrétne pomocou Security Dashboard a Advanced Threat Analytics, aby ste mali náskok pred potenciálnymi narušeniami zabezpečenia. S komponentmi zabezpečenia Microsoft 365, ktoré sú teraz pevne na svojom mieste, preskúmate kľúčové komponenty správy dodržiavania predpisov Microsoft 365. Začína prehľadom všetkých kľúčových aspektov správy dát, vrátane archivácie a uchovávania dát, správy informačných práv, zabezpečeného viacúčelového rozšírenia internetovej pošty (S/MIME ), šifrovanie správ Office 365 a prevencia straty dát (DLP). Potom sa ponoríte hlbšie do archivácie a uchovávania, pričom osobitnú pozornosť budete venovať miestnej správe záznamov v SharePointe, archivácii a uchovávaní na serveri Exchange a zásadám uchovávania v Centre zabezpečenia a dodržiavania predpisov. Teraz, keď rozumiete kľúčovým aspektom správy dát, preskúmate, ako ich implementovať, vrátane budovania etických múrov v Exchange Online, vytváraní zásad DLP zo vstavaných šablón, vytváraní vlastných zásad DLP, vytváraní zásad DLP pre ochranu dokumentov, a vytváraní tipov pre politiku. Potom sa zameriate na správu správy dát v Microsoft 365, vrátane správy uchovávania v e-maile, odstraňovania problémov so zásadami uchovávania a tipov na zásady, ktoré zlyhajú, a tiež na odstraňovanie citlivých dát. Potom sa dozviete, ako implementovať Azure Information Protection a Windows Information Protection. Túto časť zakončíte tým, že sa naučíte, ako spravovať vyhľadávanie a vyšetrovanie, vrátane vyhľadávania obsahu v Centre zabezpečenia a dodržiavania predpisov, auditu vyšetrovania protokolov a správy pokročilého eDiscovery.

Kurz je zakončený hĺbkovou skúškou správy zariadenia Microsoft 365. Začnete plánovaním rôznych aspektov správy zariadení, vrátane prípravy zariadení s Windows 10 na spoločnú správu. Dozviete sa, ako prejsť z Configuration Manager na Intune, a bude vám predstavený Microsoft Store pre firmy a správa mobilných aplikácií. V tomto okamihu prejdete od plánovania k implementácii správy zariadenia; konkrétne vašu stratégiu nasadenia Windows 10. To zahŕňa učenie, ako implementovať Windows Autopilot, Windows Analytics a Mobile Device Management (MDM). Pri skúmaní MDM sa dozviete, ako ho nasadiť, ako zaregistrovať zariadenie do MDM a ako spravovať zhodu zariadenia.

1 300 EUR

1 560 EUR s DPH

Najbližší termín od 30.10.2023

Výber termínov

Odborní
certifikovaní lektori

Mezinárodne
uznávané certifikácie

Široká ponuka technických
a soft skills kurzov

Skvelý zákaznicky
servis

Prispôsobenie kurzov
presne na mieru

Termíny kurzov

Počiatočný dátum: 30.10.2023

Forma: Virtuálna

Dĺžka kurzu: 5 dní

Jazyk: en

Cena bez DPH: 1 350 EUR

Registrovať

Počiatočný dátum: Na vyžiadanie

Forma: Prezenčná/Virtuálna

Dĺžka kurzu: 5 dní

Jazyk: en/cz

Cena bez DPH: 1 300 EUR

Registrovať

Počiatočný
dátum
Miesto
konania
Forma Dĺžka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
30.10.2023 Virtuálna 5 dní en 1 350 EUR Registrovať
Na vyžiadanie Prezenčná/Virtuálna 5 dní en/cz 1 300 EUR Registrovať
G Garantovaný kurz

Nenašli ste vhodný termín?

Napíšte nám o vypísanoe alternatívneho termínu na mieru.

Kontakt

Cieľová skupina

Tento kurz je určený pre osoby, ktoré ašpirujú na rolu Microsoft 365 Enterprise Admin a absolvovali jednu z certifikačných ciest správcov založených na rolách Microsoft 365.

Predpokladané znalosti

  • Absolvovanie kurzu administrátora založený na rolách, ako je Messaging, Teamwork, Security and Compliance alebo Collaboration.
  • Dokonalé porozumenie DNS a základné funkčné skúsenosti so službami Microsoft 365.
  • Dokonalé porozumenie všeobecným IT praktikám.

Potrebujete poradiť alebo upraviť kurz na mieru?

pruduktová podpora